Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Liten axelväska - Svart liten axelväska som rymmer mobil + plånbok, från asos i perfekt skick.
Svart axelväska i lack med silverkedja - Säljer en svart axelväska i glansigt lackmaterial med silverfärgad kedja och detaljer. Väskan har ett stilrent och modernt utseende med innerfack och dragkedja. Perfekt för att lyfta din outfit.
Svart axelväska i lackat crocomönster - Knappt använd mellanstor handväska. Inköpt på Åhléns City för några år sedan men kan inte minnas vilket märke det var.
Svart axelväska i svart lack - Inte använd mycket, rymmer väldigt mycket!
Svart axelväska i lack med dragkedja - Snygg svart axelväska i glansigt lackmaterial med minimalistisk design. Väskan har en smal axelrem, guldfärgade metalldetaljer och stängs med dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en stilren vibe till din outfit.
Svart liten axelväska  - Köpt från Zalando, ny sick
Svart lackad axelväska med kedja - Snygg svart axelväska i glansigt lackmaterial med guldfärgad dragkedja och kedjedetalj på axelremmen. Enkel att matcha till olika outfits.
Liten svart axelväska i lack
Liten svart axelväska i lack - 89

Liten svart axelväska i lack

Storlek: ONESIZE
Kategori: Väskor
Märke: Asos

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Liten söt axelväska i lackmaterial! Använd fåtal gånger, i nyskick!

Caajsaandersson
Caajsaandersson
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
handväska  - Cool svart axelväska med flätat handtag och flera dekorativa remmar. Väskan dragkedja upptill och en extra ficka framtill med dragkedja. Snygga metalldetaljer och en kompakt, boxig form som ger en edgy vibe.
Svart axelväska i skinnimitation - Säljer en svart jätte fin handväska från Swedora. Det är den större modellen (storlek 30). Väskan är aldrig använd och är i nytt skick. Jätte bra med utrymme och bra material. Axelband ingår så det går att välja längd på väskan.
Monogram handväska - Elegant och stilren handväska perfekt för vardagsbruk + långt band.❤️ Väskan är second hand men ser helt ny ut och tillverkad i ett klassiskt monogrammönster med detaljer i brunt. Den har gott om utrymme för dina viktigaste saker. ❤️❤️pris kan diskuteras!
Axelväska - Supersnygg svart axelväska helt ny och oanvänd, allt som visas i bilden medföljer, skickas inom 24 timmar.
Gplånbok korthållare i flera färger - (Du får bara en plånbok och om du vill ha en speciell färg kan du bara fråga) Säljer exklusiva Gplånbok korthållare i skinn med ikoniskt grafiskt mönster. Finns i marinblått, blått, grönt och grått. Perfekt storlek för kort och cash, med stilren och lyxig vibe. Levereras i original ask med Golånbok Paris-kort.
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci i beige och brunt med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och detaljer i brunt skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt trendig logga framtill.
Vit handväska  - Säljer nu min favvo väska då jag söker nytt. Bredd: 35cm. Höjd: 21cm. Djup: 15cm. Ett handtag lite slitet, se sista bilden.
Trendig slutsåld bucket bag från H&M - Säljer denna trendiga bucketbag. Slutsåld överallt, därav priset. Då värdet ökar.