Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
INTRESSEKOLL Assnygg väska från Hereu - INTRESSEKOLL på min suuuper fina ljusgula väska från Hereu. Köpt på Åhléns för 4850. Använd sparsamt ett fåtal gånger så inga tecken på skador eller så. Färgen syns mest på bild 2!! Den har ett längre crossbody band till och dustbag följer med! SKRIV TILL MIG INNAN KÖP!💛
INTRESSEKOLL ASCOOL MAJE VÄSKA MINI - INTRESSEKOLL på min ascoola maje väska i modellen M mini! Utgått ur sortimentet och är därför väldigt svår att hitta. Använd in princip varje dag i 2 år. Ett fåtal repor men fint skick. Köpt på Majes butik på Biblioteksgatan för 3300. Kvitto, dustbag, lappar, kort kedja och längre axelband tillkommer! SKRIV TILL MIG INNAN KÖP!🩷
 Intressekoll Jacob Jacobs väska -  Kollar intresset För denna väska! Det är den lilla marc Jacob väskan! OBS: lånade bilder för tillfället! Har inga egna just nu! Vill ej sälja för annonspriset, 1500kr eller mer!
Intressekoll på cala jade väska! - Vill se hur många som är intresserade, lägg bud!
Intressekoll! Maje väska - Jättefin maje väska som ser som ny ut. Tillkommer kvitto, dustbag och påse! Köpte för runt 2700kr. Tryck inte på köp nu utan skriv innan
Intressekoll! - Jag tänkte lägga ut min väska för intressekoll då jag inte har en annan väska och inte vet om jag vill sälja denna helt. Det är en ljusrosa hand väska från märker Guess, köpt på Sellpy. Den är använd och det finns små defekter(kom priv för bilder) Den har flera fack inuti och är perfekt storlek för skolväska, eller om man har mycket att ta med sig. Fler bilder på defekter mm finns i en annan annons på min profil, så kika där. Hör av er för frågor och kom med bud!
Intressekoll - Äkta vintage balenciaga city bag, dustbag och kvitto ingår☺️
INTRESSEKOLL Stella Mccartney väska - Jag är sugen på att sälja min blåa Stella Mccartney väska! Jag lägger bara upp för att se hur många som är intresserade. Äktenhetsbevis vid efterfrågan! 🥰
Intressekoll väskor
Intressekoll väskor - 89 Intressekoll väskor - 90 Intressekoll väskor - 91

Intressekoll väskor

Storlek: -
Kategori: Väskor

12345 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Intressekoll på några av mina väskor! Skriv privat för mer information och buda på en väska om du är intresserad⚡️⚡️💕

💕✨⚡️🙌🏼❌🤎😍🙏🏻
💕✨⚡️🙌🏼❌🤎😍🙏🏻
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Handväska - KLICKA PÅ KÖP NU! så fin och populär, gör varje outfit snyggare ❤️‍🔥❤️‍🔥 asball färg, små tecken på användning men inget man tydligt ser, axelband medföljer!
Brun/khaki handväska med gulddetaljer - Snygg handväska med guldfärgade detaljer och dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och en lång axelrem som går att ta av. Mått finns på bilderna och passar perfekt till alla dina essentials. Pris går att diskutera💞
Brun och beige bucket bag med snörning - Snygg bucket bag i brunt skinn och beige canvas med cool snörning upptill. Väskan har både handtag och axelrem, samt dekorativa sömmar och guldfärgade detaljer. Perfekt för dig som vill ha en trendig och praktisk accessoar. Lånad bild, säljer inte under 420!
Svart axelväska i skinnimitation - Säljer en svart jätte fin handväska från Swedora. Det är den större modellen (storlek 30). Väskan är aldrig använd och är i nytt skick. Jätte bra med utrymme och bra material. Axelband ingår så det går att välja längd på väskan.
Väska - Snygg väska! Köpte för ca 600 på Glitter🤩🤩
Valentino garvani väska  - Säljer en svarta camera bag från Valentino Garavani med ikoniska silverfärgade nitar runt kanterna och på axelremmen. Har vissa slitna ställen som visas på bilderna men som enkelt skulle kunna gå att fixa. Men väskan i helhet är i ett bra skick. Har dustbag och äktenhetsbevis från vestiaire.
Zadig väska liknande - Cool svart handväska i skinnimitation med två handtag och avtagbar axelrem. Väskan har silvriga dragkedjor framtill och en snygg vingdetalj i metall med små stenar. Perfekt storlek för mobilen, plånboken och lite smink.
Axelväska - Supersnygg svart axelväska helt ny och oanvänd, allt som visas i bilden medföljer, skickas inom 24 timmar.