Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Axelremsväska Disney - Oanvänd och i jättebra skick
Helt ny Uniqlo olivgrön väska / Uniqlo soft puffy shoulder bag - Helt ny, Trendig och lätt vadderad axelväska med mjuk, puffig känsla.  Tillräckligt rymlig för anteckningsbok, iPad och laptop i A4-storlek.  Bekväm rem och säker dragkedja upptill. I mycket fint skick, inget fel.
Olivgrön weekendbag från Replay - Stor olivgrön weekendbag från Replay med svarta handtag och detaljer. Väskan har en dragkedja upptill, en ficka med dragkedja framtill och en stor ytterficka på baksidan. Perfekt för resor eller gymmet.
messenger bag - nyskick
Olivgrön Valentino väska  - Säljer min syrras snygga olivgrön axelväska från Valentino med quiltad design och silvriga detaljer. Väskan är tillverkad i skinn och har en bred axelrem samt dragkedja upptill. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Olivgrön axelväska med kedjedetaljer - Snygg olivgrön Stella McCartney liknande väska i väldigt bra skick.
Olivgrön Disney goofy bag
Olivgrön Disney goofy bag - 89 Olivgrön Disney goofy bag - 90 Olivgrön Disney goofy bag - 91

Olivgrön Disney goofy bag

Storlek: One size
Kategori: Väskor
Färg: Oliv

125 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Längd 34cm/Höjd 30cm. Datorns längd 32cm, höjd 22,5 cm

Secondhand_design
Secondhand_design
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Grå axelremsväska🩶 - Säljer en snygg grå handväska med coola detaljer som dragkedja, nitar och flätade handtag. Väskan har både handtag och axelrem, samt flera fack och dekorativa spännen framtill. Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt trendig look!
Brun handväska från Gina Tricot - Snygg brun handväska i skinnimitation från Gina Tricot med guldfärgade detaljer och dragkedja framtill. Väskan har dubbla handtag, innerfack med dragkedja och dekorativa nitar.
Louis Vuitton brun monogram axelväska - Hej, jag säljer denna louis Vuitton väska! Den är helt ny! Jag säljder den för köpte den till min tjej i julklapp men vi han göra slut! Vill bara bli av med den! Så kan gå ner i pris vid snabb affär! Kvitto finns på mail!
YSL Korthållare - Yves saint laurent plånbok i svart läder med gulddetaljer, det är en julklapp som inte kommer till användning. Den är helt i nyskick och allt medkommer 🩵
Svart handväska med gulddetaljer från Spanien  - Snygg svart handväska i skinnimitation med guldfärgade detaljer och dragkedja framtill. Väskan har dubbla handtag, justerbar axelrem och dekorativa spännen. Perfekt storlek för vardagens essentials och ger en cool vibe till din outfit.
Svart quiltad handväska från Miu Miu - Säljer en svart quilt busig handväska från Miu Miu i skinn med guldiga detaljer och logga framtill. Väskan har ett vadderat handtag, dragkedja upptill och avtagbar axelrem. Perfekt för dig som vill ha en statementväska med lyxig känsla.
Classic Q groove väska från Marc by Marc Jacobs - Säljer min galet snygga handväska i skinn från Marc by Marc Jacobs med guldiga metalldetaljer och dubbla handtag. Väskan har en avtagbar axelrem och dragkedja upptill. Väskan har en liten fläck på insidan som syns på sista bilden. I övrigt är väskan mycket sparsamt använd!!
Stor brun shoppingväska i skinn nyskick  - Snygg och rymlig shoppingväska i mörkbrunt skinn med långa axelband och guldfärgat spänne framtill. Väskan har en stilren design med mjuka former och dekorativa remmar på sidorna. Perfekt för dig som vill ha plats för allt du behöver under dagen.