Alla kategorier > Mode > Väskor
Ormmönstrad axelväska
Ormmönstrad axelväska - 0 Ormmönstrad axelväska - 1

Ormmönstrad axelväska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Grå
Skick: Mycket bra skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

trendig axelväska med ormmönster. Perfekt som skolväska!!

ZelloutHedvig🪩⚡️💗
ZelloutHedvig🪩⚡️💗
(7)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grå axelväska med ormmönstrade handtag - Snygg grå axelväska med raka linjer och guldiga detaljer. Väskan har både axelrem och två handtag i svart ormmönstrat material. Perfekt för dig som vill ha en stilren och rymlig väska med det lilla extra.
Axelväska i ormmönstrat från Victoria's Secret - Säljer en snygg axelväska från Victoria's Secret med ormmönstrat yttre i grå och svarta toner. Väskan har både kedje- och justerbart axelband, perfekt för att bära på olika sätt. Märkeslogga på framsidan.
Ormmönstrad axelväska - Snygg axelväska med ormmönster i bruna och svarta toner. Väskan har en justerbar axelrem och en praktisk storlek för vardagsbruk. Perfekt för att ge din outfit en trendig touch.
Ormmönstrad axelväska - Snygg axelväska med ormmönster i beige och svart. Perfekt för att ge din outfit en trendig touch. Väskan har en smidig axelrem och är i mycket bra skick💗 skriv för frågor ⭐️
Ormmönstrad axelväska med guldkedja - Snygg axelväska med ormmönster och guldkedja från Glitter. Väskan har en praktisk storlek och ett lock med magnetknäppning. Den medföljande axelremmen är justerbar för bästa passform. Prislapp finns kvar aldrig använd.
Ormmönstrad axelväska med kedja - Handväska med ormskinnsmönster från Gina Tricot, aldrig använd bara legat i garderoben så i perfekt skick.
Axelväska i ormmönstrat skinn - Säljer en snygg axelväska med ormmönster i beige och svart. Väskan har justerbar axelrem, dragskostängning och detaljer i guld. Perfekt för dig som vill sticka ut med en trendig accessoar.
Axelväska i ormmönstrad skinnimitation - Snygg axelväska från Gina Tricot med ormmönstrad yta i beige och bruna toner. Väskan har silverfärgad kedja som axelrem och ett stilrent metallspänne framtill. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en cool vibe till din outfit.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Duffle bag - Använd duffle bag, sjukt bra skick, dm vid frågor, otrolig kvalité
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.
Louis Vuitton Speedy Monogram väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton Speedy handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
Brun handväska med bälte och spänne - Snygg brun handväska i skinnimitation med två handtag och dekorativt bälte med guldfärgat spänne framtill. Väskan har en klassisk, stilren form och knutdetaljer på sidorna. Perfekt för dig som gillar en tidlös look. Andvänd ca 5 ggr så den är i topp skick
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.