Alla kategorier > Mode > Väskor
Ormskinns väska
Ormskinns väska - 89

Ormskinns väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Beige

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Hardcover väska med 1 dragkedjsficka en minificka inuti, frakt ingår!

♡✝️ John 3.16 ✝️♡
♡✝️ John 3.16 ✝️♡
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Väska ormskinn  - Väska från Valleverda, fint skick!
Väska ormskinn  - Super fin väska från mango som är ny med prislapp ❤️
Väska ormskinn  - Super fin och inte använd har prislapp kvar ❤️
Ormskinn väska  - Imitatierad ormskinn crossbody väska. I väldigt bra skick!
Handväska ormskinn - Snygg svart handväska i syntetmaterial med ormskinnsmönster. Väskan har en kedja som axelrem och en praktisk dragkedja inuti. Den är i mycket bra skick och har inga defekter!
Svart ormskinn väska - Säljer denna svarta väska då den inte kommer till användning. Knappt använd, max 2-3 gånger. Finns inga defekter
Plånbok i ormskinn - Snygg plånbok med ormskinnsmönster i läder. Plånboken har kuvertformad design med tryckknapp i guld och flera fack på insidan. Perfekt storlek för kort och sedlar. Har köpts på glitter för några år sedan men har inte använts.
ATP Atelier väska ormskinn - ATP Atelier väska ormskinn  Säljer denna unika ATP väska i svart-grönt ormskinnsmönster. Inköpt på sample sale. Väskan är i mycket fint skick . Passar perfekt som skolväska eller jobbväska! Rymlig och passar laptop.  Mått: 38×40cm
Andra annonser från Väskor
Visa alla
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
Svart handväska i skinn med dragkedja - Snygg svart handväska i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedja upptill. Väskan har både handtag och en avtagbar axelrem som kan fästas med karbinhakar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och praktisk väska till vardagen.
ÄKTA Balenciaga grön handväska i skinn - Cool grön handväska från Balenciaga i mjukt skinn med snygga detaljer som guldiga dragkedjor, nitar och spännen. Väskan har både handtag och axelrem, spegel! Skriv om du har fler frågor! Jättebra skick både utanpå och inuti❤️
Svart handväska med dragkedja - 💕INTRESSEKOLL,SKRIV INNAN OM NI VILL KÖPA 💕på denna jätte snygga väskan från Gina tricot,den säljs inte längre och är använd fåtal gånger.
Korthållare - P korthållare med ask
söt blå väska - aldrig använt
Rosa axelväska från Valentino rockstud garavani - Säljer en snygg rosa axelväska från Valentino med guldiga nitar runt kanterna. Väskan har en stilren, rektangulär form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som vill ha en trendig accessoar med lyxig känsla.
Svart handväska Zadig & Voltaire - Cool svart handväska från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedjor. Väskan har både handtag och axelrem, samt dekorativa nitar längs kanterna. Perfekt för dig som vill ha en edgy och stilren accessoar.