Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Dino totebag - Tygväska med dinosaurie på 🦖 köpt från Zone i Växjö <3 nyskick
Tote bag från Mads norgaard  - Randig tote bag från Mads norgaard🫶Ursprungspris 300kr!
Totebag - Stor totebag
Söker my mum made it puffer totebag i rosa💞 - Hej! Söker en my mum made it puffer totebag i rosa till bra pris,skriv direkt om ni har en som jag kan köpa!💗💗
Totebag - Röd rymlig Totebag med vita stjärnor på
Totebag  - Totebag med blåbärstyg😊
Totebag  - Vit/ creamvit totebag😊
Totebag  - Svart totebag😊
MADS NØRGAARDS totebag
MADS NØRGAARDS totebag  - 89 MADS NØRGAARDS totebag  - 90

MADS NØRGAARDS totebag

Storlek: 41x36cm
Kategori: Väskor

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ny totebag/strandväska från Mads Nørgaard🥰 jättefin och praktisk till sommaren. Storleken är måtten på väskan

Alva
Alva
(16)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart väska - Snygg svart väska som aldrig är använd!!
Marlene Birger clutch - Super söt clutch från Marlene Birger🫰 kan senast shippa den 23 - är sedan borta framtill nyår💝fick tyvärr inte med kedjan vid mitt köp så har ingen kedja!
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har guldfärgad kedja, bruna skinn-detaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lyxig vibe med ikonisk logga framtill.
Grå handväska med detaljer - Snygg grå handväska i skinnimitation med både handtag och avtagbar axelrem. Väskan har dekorativa nitar, spännen och flätade sidor. Framtill finns en praktisk ficka och insidan har en annan ficka. Mått: längd: 28cm bredd: 22cm handtag: 15cm (hälften) extra rem: 47cm
Svart handväska från Chloé med gulddetaljer -  Köptes från Vinted för över 10 tusen kr har haft den i 1 år nu den är som nästan helt ny
Svart handväska med knutdetaljer - Snygg svart handväska i skinn med unik form och coola knutdetaljer på handtaget. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja upptill och en axelrem som gör den enkel att bära. Insidan har ett fack med dragkedja för småsaker.💕💕har använt den en gång så den är i nyskick. Man får med dustbag🤩🤩
Svart handväska från Marc Jacobs - Säljer en snygg svart handväska från Marc Jacobs med guldfärgade metalldetaljer och en cool metallbricka framtill. Väskan är tillverkad i skinn och har dubbla handtag med dekorativa nitar och ringar. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med lyxig känsla.
Gucc! väska - En jättefin vardaglig väska