Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Monogram plånbok - Säljer en klassisk brun plånbok från med ikoniskt monogrammönster och guldfärgad kedjedetalj. Plånboken har dragkedja runtom och flera fack inuti för kort och kontanter. Perfekt accessoar för dig som gillar lyxig och tidlös design.
Monogram plånbok  - Snygg plånbok från i klassiskt monogrammönster med bruna och svarta toner. Plånboken har guldfärgade detaljer, tryckknapp och dragkedja. Tillverkad i canvas och har flera fack för kort och sedlar. Perfekt accessoar för dig som gillar lyxiga detaljer.
 svart monogram plånbok - Snygg liten plånbok i svart skinn med klassiskt monogrammönster och silverfärgad dragkedja. Perfekt att haka fast i väskan eller nyckelknippan med den smidiga karbinhaken. Stilren och ikonisk accessoar för dig som gillar lyxiga detaljer.
Svart plånbok Monogram - Snygg svart plånbok med klassiskt monogrammönster och silverfärgad logga. Plånboken har dragkedja runtom, flera kortfack och fack för sedlar. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer med stilren design.
Brun plånbok med monogram - Snygg brun plånbok med klassiskt monogrammönster. Den har en dragkedja upptill och är perfekt för att hålla dina kort och kontanter organiserade. En stilren accessoar för alla tillfällen.
Svart plånbok från Ggggi med monogram - Snygg svart plånbok från Gi med klassiskt G-monogram över hela ytan. Plånboken har dragkedja i guldton och flera fack för kort och sedlar. Tillverkad i slitstarkt material med läderdetaljer, perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.Betala med direkt swish far du gratis frakt:)
Brun monogram plånbok - Snygg brun plånbok med klassiskt monogrammönster och dragkedja. Perfekt för att hålla ordning på dina kort och kontanter. Den har en praktisk handledsrem för enkel bärning. Köpt på Vestiaire collection för 4500kr! Endast använd 1 gång!
Louis Vuitton monogram plånbok - Snygg plånbok från Louis Vuitton i klassiskt monogrammönster. Utsidan är brun med guldiga LV-loggor och detaljer, insidan är vinröd med flera kortfack och dragkedja. Materialet är skinn och textil, perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
 plånbok med monogram
 plånbok med monogram - 0  plånbok med monogram - 1

plånbok med monogram

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Skick: Mycket bra skick

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Plånbok i fint skick med bra plats

S
S
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Handväska - KLICKA PÅ KÖP NU! så fin och populär, gör varje outfit snyggare ❤️‍🔥❤️‍🔥 asball färg, små tecken på användning men inget man tydligt ser, axelband medföljer!
Brun och beige bucket bag med snörning - Snygg bucket bag i brunt skinn och beige canvas med cool snörning upptill. Väskan har både handtag och axelrem, samt dekorativa sömmar och guldfärgade detaljer. Perfekt för dig som vill ha en trendig och praktisk accessoar. Lånad bild, säljer inte under 420!
Brun/khaki handväska med gulddetaljer - Snygg handväska med guldfärgade detaljer och dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och en lång axelrem som går att ta av. Mått finns på bilderna och passar perfekt till alla dina essentials. Pris går att diskutera💞
Väska - Snygg väska! Köpte för ca 600 på Glitter🤩🤩
Svart axelväska i skinnimitation - Säljer en svart jätte fin handväska från Swedora. Det är den större modellen (storlek 30). Väskan är aldrig använd och är i nytt skick. Jätte bra med utrymme och bra material. Axelband ingår så det går att välja längd på väskan.
Zadig väska liknande - Cool svart handväska i skinnimitation med två handtag och avtagbar axelrem. Väskan har silvriga dragkedjor framtill och en snygg vingdetalj i metall med små stenar. Perfekt storlek för mobilen, plånboken och lite smink.
Zadig liknande väska - Zadig liknande handväska i skinnimitation med två rejäla handtag, dragkedjor framtill och en snygga silverfärgade detaljer. Den har ett rymligt fack med innerfickor och beige foder. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en edgy vibe till din outfit. Använd ca 2 gånger
Axelväska - Supersnygg svart axelväska helt ny och oanvänd, allt som visas i bilden medföljer, skickas inom 24 timmar.