Alla kategorier > Mode > Väskor
Plånbok
Plånbok - 89

Plånbok

Storlek: Passar alla
Kategori: Väskor
Färg: Grå

140 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna rymliga stella Mccartney liknande plånbok! Använd men i väldigt fint skick!🌸 hör av er vid frågor

Moa Engström
Moa Engström
(19)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Stella McCartney plånbok, grå - En i princip oanvänd plånbok köpt 2018, finns plats för både kort, kontanter och mynt.
Plånbok  - Grå plånbok från don Donna. Typ  aldrig använd så den är i mycket bra skick. Mycket utrymme och många fack.
Stella Mccartney Plånbok - Svart plånbok från Stella Mccartney. Går även att ha som en fin-väska. Kommer med tillhörande kvitto, tags och dustbag + kartong. Perfekt skick! Inköpt i deras numera nedlagda butik i Stockholm.
Grå Plånbok - En helt ny oanvänd plånbok från populärt märke. Den är dubbelsidig med en även en ficka i mitten. Jätte elegant och stilig korthållare. Skriv vid undringar!
plånbok  - Hej, säljer nu plånbok, har knappt användt den så den ä i väldigt bra sick💕 frakt står köparen av🥰 hör av er vid fler frågor
Michael kors plånbok - Äkta Michael kors plånbok. Aldrig använd❤️❤️ Köparen står för frakten<33
Michael Kors plånbok - Grå plånbok med band från Michael Kors
Grå plånbok med reptilmönster - Snygg grå plånbok med reptilmönstrad yta och silverfärgad metallram. Plånboken har ett stilrent och kompakt format med elastiska band på insidan för att hålla kort eller sedlar på plats. Perfekt för dig som gillar en unik och modern look.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
Louis Vuitton Neverfull GM - Louis Vuitton Neverfull GM 🤎Har tecken på användning i den inre sidan på handtagen, annars i superfint skick. Köpt för 12.000 men säljer för billigare då kvittot försvann i flytten
Louis vuitton väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton axelväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och beigea detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och superenkel att matcha till olika outfits. Måtten är 16 x 10 x 7.5 cm.🫶
Vit Amor City handväska Elsa - Snygg vit handväska från Amor, modell City Bag Elsa. Väskan har flätade handtag, dekorativa dragkedjor och långa remmar på sidorna. Tillverkad i syntetmaterial och har en stilren, modern look som passar till många outfits. Den är även helt oanvänd med lappar och plast kvar.
Louis Vuitton Speedy Monogram väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton Speedy handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Väska - Helt ny
Väska  - Väska köpt på en marknad för 300kr. Den har en stor blå fläck på insidan men inget som syns på utsidan därför biligt pris