Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska - Säljer denna väska för den kommer inte till användning, nästan aldrig användning. Fick den i present så vet inte hur mycket den kostar.
Väska - Stor väska med dragkedjefack inuti, ser ut som ny
Väska  - Säljer min snygga väska från Zara som ej finns kvar, jätte snygg men använder inte guld tyvärr. Använd 1-3 gånger så den är precis som ny🥰skriv för fler bilder. Pris kan diskuteras
Söt väska  - Söt väska köpt från sellpy
Väska  - Liten väska  Påminner om Stella McCartney
Väska - Använd några gånger men i bra skick
Väska - Fin k.cobler väska som inte längre kommer till användning💘
Väska
Väska - 89 Väska - 90 Väska - 91

Väska

Storlek: Stor
Kategori: Väskor
Märke:
Färg: Svart

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Så snygg väska som liknar Stella maccartney🤍fint skick!🤍rymmer mycket och är lite glittrig🤍

clara
clara
(22)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blus - Super fin blus med fina detaljer och volanger i nyskick💞storlek XS från Kappahl💕
Väska - Så fin väska från princess Polly i nyskick🤍krämvit färg med gulddetaljer🤍
Rosa stickad tröja - Säljer en superfin rosa stickad tröja i ull/alpacka blandning som är perfekt till vintern. Den har en avslappnad passform på mig som vanligtvis bär Xs/S samt långa ärmar💕Tröjan är i bra skick🙏🏼Hör av dig om du har några frågor💖färgen syns bäst på bild 1-3!
Low waist bootcut jeans - Super fina jeans från Gina Tricot i storlek 164. Som referens är jag ca 169cm lång! Storleken motsvarar en 34 i midjemått. Jeansen är i mycket bra skick💗
Raka skinnbyxor  - Super snygga skinnbyxor i mycket bra skick från BikBok💗
Levi’s jeans - Levi’s jeans i en rak/slim modell i mycket bra skick!💗Storleken är 3 och passar mig som har 36 i jeans! Som referens är jag 169cm lång💗
Ribbstickad tröja - Superfin rosa tröja/topp i mycket bra skick💗
Arket kofta - Så fin och varm kofta från Arket i mycket bra skick💗storlek M men passar även S!
Kortärmad kofta - Superfin och skön kortärmad kofta med ”puffärmar” i mycket bra skick💗super gosig nu till höst och vinter! Storleken är M men passar även S💗
Kurt Geiger väska - Så snygg och unik väska från Kurt Geiger! Bara använd ett fåtal gånger, så är i väldigt bra skick!💗den är i lagom storlek och rymmer mycket! Nypris var ca 3000kr!
Liknande annonser
Visa alla