Alla kategorier > Mode > Väskor
Svart magväska i skinn
Svart magväska i skinn - 0 Svart magväska i skinn - 1 Svart magväska i skinn - 2

Svart magväska i skinn

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

800 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Snygg svart axelväska från i i präglat skinn med diskret mönster. Väskan har justerbar rem, dragkedja upptill och ett praktiskt ytterfack. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig accessoar med ikonisk logga.

Shop Risky
Shop Risky
(18)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart magväska från MCM i skinn - Snygg svart magväska från MCM i präglat skinn med silverfärgade detaljer och dragkedjor. Väskan har MCM-logga och mönster över hela ytan samt justerbart band. Perfekt för att bära det viktigaste med stil.
Svart magväska i skinn från Puccini - Snygg svart magväska från Puccini i äkta skinn. Väskan har en justerbar rem med spänne och dragkedja upptill. Perfekt för att bära det viktigaste och ger en clean look till din outfit.
Svart magväska från Gucci i skinn - Säljer en svart magväska från Gucci i skinn med präglat GG-mönster. Väskan har justerbart band, robust spänne och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en clean och lyxig accessoar med plats för det viktigaste.
Svart magväska från Gucci i skinn - Snygg svart magväska från Gucci i präglat skinn med diskret logomönster. Väskan har dragkedja upptill och ett extra fack framtill. Perfekt för att bära det viktigaste med stil och attityd.
Svart  magväska i skinn - Snygg svart magväska präglat skinn med GG-mönster över hela väskan. Väskan har två dragkedjefack, justerbart band och klassisk grön-röd detalj. Perfekt för att bära det viktigaste och ge din outfit en lyxig touch.
Svart magväska - Svart magväsa med svarta monogram. Nyskick, fraktar inom 24timmar(ENDAST EN VÄSKA)
Svart magväska - Snygg svart axelväskamed klassiskt mönster och silverfärgade dragkedjor. Väskan har en rektangulär form, justerbar axelrem och detaljer i skinn. Perfekt för att bära det viktigaste med stil.(ENDAST 1 VÄSKA PER KÖP, ENDAST VÄSKA)
Andra annonser från Väskor
Visa alla
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
Svart handväska i skinn med dragkedja - Snygg svart handväska i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedja upptill. Väskan har både handtag och en avtagbar axelrem som kan fästas med karbinhakar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och praktisk väska till vardagen.
Louis Vuitton Neverfull GM - Louis Vuitton Neverfull GM 🤎Har tecken på användning i den inre sidan på handtagen, annars i superfint skick. Köpt för 12.000 men säljer för billigare då kvittot försvann i flytten
Mulberry Bayswater - Mulberry Bayswater, vintage och lite slitage på baksida. Varsamt använd. Insidan bra med inget slitage. Använd gärna köp nu och skriv vid fler frågor
Dam väska  - Dam väska i mycket bra skick, använd ett par gånger
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤
Svart axelväska från By Malene Birger - Snygg svart axel fäska från By malene Birger med graf tap pin trutig mönster. Väskan har guldfärgade detaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Kommer med dustbag och tag kvar. Perfekt storlek för det viktigaste och stilren look.