Alla kategorier > Mode > Väskor
Prada plånbok
Prada plånbok  - 89 Prada plånbok  - 90 Prada plånbok  - 91

Prada plånbok

Storlek: Small
Kategori: Väskor
Märke: Prada
Färg: Rosa

4200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Sälja min gulliga Prada Pink Saffiano Leather Bow Flap Compact Wallet. det är jättefint skick, ingen anmärkning eller slitningar på. Det kommer med original lådan och authenticity kort som är äktighetbevis för plånboken. Priset ink. Frakten

Chani
Chani
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ljusblå plånbok från Prada - Snygg och stilren baby blue plånbok från Prada, köpt för ett år sedan🩵Perfekt för att hålla dina kort och inga synliga tecken på användning. Kommer i originalförpackning, har tyvärr inget kvitto men allt annat finns. Köpte den för 3999, säljer för 2500.
Svart plånbok från Prada  - Säljer en svart plånbok från Prada i exklusivt skinn med guldiga detaljer och klassiskt trekantsmärke framtill. Plånboken har flera fack, dragkedja och stilren design. Perfekt för dig som vill ha något lyxigt och tidlöst i väskan.
Mörkblå plånbok från Prada i skinn. - Snygg plånbok från Prada i exklusivt strukturerat skinn med guldfärgad logga i hörnet. Stilren och lyxig design som känns både klassisk och modern. Perfekt storlek för att ha med sig överallt och levereras i originalask. Köptes i Köpenhamn i deras butik för 4000 :- danska. Sparsamt använd och i väldigt gott skick. Kan skicka mer bilder vid intresse.
Brun plånbok från Prada - Elegant brun plånbok från Prada i skinn med guldiga detaljer. Den har en praktisk dragkedja på baksidan och det ikoniska Prada-logotypen på framsidan. Perfekt för att hålla dina kort och kontanter organiserade. 100 äkta köpt på bukowskis.
Prada Ryggsäck! - Kollar intresset på min vintage prada nylon ryggsäck. Varsamt använd.
Prada re-edition - Säljer nu min älskade Prada re-edition väska, den är i en dammrosa färg (ej färgskillnad i verkligheten ljuset på bilderna spökar). Den är använd väl men med kärlek så den är i väldigt gott skick. Box, verifikationskort osv ingår självklart! Lägre pris då kvittot tappats bort, köpt på mytheresa. Skriv för mer bilder 💛 nypris i butik idag ca 25 000
Prada Saffiano plånbok  - Säljer nu min  ”Prada Saffiano Large Leather Wallet” som är alltså den stora modellen. Jag har mest haft den liggandes hemma så den är i nästintill nyskick. Allting följer med, såsom påse, kvitto, certifikat / äkthetsbevis, låda, mm…. Även korthållaren medföljer, som går att sätta fast i plånboken eller tas av och användas separat. Plånboken är köpt för 7200 kr och säljes för 4000kr. Pris kan diskuteras vid snabb affär.
Prada Milano Väska - Snygg  axelväska/ chlutch från Prada med metallbeslag och kedja i silverfärg. Väskan har en boxig form, coola nitar och detaljer, samt logotypen 'PRADA MILANO' på framsidan. Tillverkad i slätt skinn med robust känsla och unika metalldetaljer.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
 Alma handväska -  Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dubbla handtag och en hängande tag. Tillverkad i canvas med detaljer i mörkbrunt skinn. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk och stilren accessoar.
Svart axelväska  - Snygg svart axelväska från med klassiskt monogrammet i grått. Väskan har justerbar axelrem, dubbla dragkedjor och är tillverkad i skinn. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig accessoar. Svåra att hitta för låga priser.
ÄKTA Balenciaga grön handväska i skinn - Cool grön handväska från Balenciaga i mjukt skinn med snygga detaljer som guldiga dragkedjor, nitar och spännen. Väskan har både handtag och axelrem, spegel! Skriv om du har fler frågor! Jättebra skick både utanpå och inuti❤️
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤
söt blå väska - aldrig använt
Louis vuitton väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton axelväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och beigea detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och superenkel att matcha till olika outfits. Måtten är 16 x 10 x 7.5 cm.🫶
Brun väska  - Jätte fin brun väska som passar till allt, väskan är aldrig använt