Alla kategorier > Mode > Väskor
Snygg väska
Snygg väska  - 89 Snygg väska  - 90 Snygg väska  - 91

Snygg väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Vit

50 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Preppy väska. Bra skick. Skriv för flera bilder🤍

Ellen Kaudern
Ellen Kaudern
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Väska - Säljer en jätte fin väska! Vet ej vart den är ifrån men den är helt fläckfri. Aldrig använd och kvalitén är 10/10!
Väska  - Säljer den här vita väskan med guldkedja, perfekt till lite finare tillfällen
Väska  - En jätte snygg vit axelväska. Nyskick, nästan aldrig använd. Priset kan självklart diskuteras och skriv gärna vid frågor.😊
Väska - Rymlig, vit axelväska med gulddetaljer. Går att snöra in banden för att få den kortare och ta ut banden för att få den längre. Super fin men kommer ej till användning då jag har flera stycken.
Söt väska  - Supersöt väska i vit med guld detaljer. Väldigt bra skick då den knappt är använd. Jättefin och funkar till vardags och till utgångar.
Väska  - Säljer min jätte fina väska från Zara då den aldrig kommit till användning! Inga defekter💗
Väska - Jätte söt väska i creme vit som aldrig är använd
Väska - Söt väska från newyorker, aldrig använd.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
 Alma handväska -  Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dubbla handtag och en hängande tag. Tillverkad i canvas med detaljer i mörkbrunt skinn. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk och stilren accessoar.
Svart handväska i skinn med dragkedja - Snygg svart handväska i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedja upptill. Väskan har både handtag och en avtagbar axelrem som kan fästas med karbinhakar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och praktisk väska till vardagen.
ÄKTA Balenciaga grön handväska i skinn - Cool grön handväska från Balenciaga i mjukt skinn med snygga detaljer som guldiga dragkedjor, nitar och spännen. Väskan har både handtag och axelrem, spegel! Skriv om du har fler frågor! Jättebra skick både utanpå och inuti❤️
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤
Louis vuitton väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton axelväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och beigea detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och superenkel att matcha till olika outfits. Måtten är 16 x 10 x 7.5 cm.🫶
Svart handväska från Jacquemus - Säljer en svart handväska från Jacquemus med stilren, rektangulär form och ett elegant handtag. Väskan är i skinn och har guldigt Jacquemus-logo på framsidan. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och trendig design. Design namn Jacquemus Le chiquito long ord.pris 7,638kr
Rosa axelväska från Valentino rockstud garavani - Säljer en snygg rosa axelväska från Valentino med guldiga nitar runt kanterna. Väskan har en stilren, rektangulär form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som vill ha en trendig accessoar med lyxig känsla.