Alla kategorier > Mode > Väskor
Plånbok
Plånbok  - 0 Plånbok  - 1

Plånbok

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: H&M
Färg: Rosa
Skick: Mycket bra skick

200 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Helt ny plånbok riktigt stilig och snyggt

FELICIAphantom
FELICIAphantom
(18)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Plånbok  - Helt ny plånbok riktigt stilig och snyggt
Plånbok - Helt ny
Plånbok - Snygg svart vit lyxig plånbok. Helt oanvänd, väntar på sin nya ägare
Beige plånbok - Säljer en stilren beige plånbok i skinn med flera kortfack. Perfekt för att hålla ordning på dina kort och kontanter. Enkel och smidig design som passar i alla fickor.
Plånbok - Fick den här plånboken fö länge sen. Har ingen nytta av den så säljer den :)  Kontakta gärna först Kan också möta upp i Kristianstad
Rosa  plånbok med mönster - Supersnygg plånbok från  i rosa och orange med deras ikoniska mönster. Plånboken har flera kortfack och är tillverkad i skinn. Perfekt för dig som vill ha något unikt och trendigt i väskan.
Genshin impact plånbok - Genshin impact plånbok som köptes på convention för några år sedan, har aldrig använts och är i nyskick
Plånbok/ clutch bag - En superfin stor ”plånbok” från zadig som inte säljs längre! Den har täcken på användning men är i super bra skick!❤️nypris ca: 2200kr
Andra annonser från Väskor
Visa alla
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
Väska  - Väska med kedja
Clutch  - Säljer denna fina clutch som är rosa och guld! Perfekt storlek och helt perfekt för alla lägen!!❤️❤️❤️
Svart axelväska från Gucci - Säljer en svart axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster och silverfärgad dragkedja. Väskan har en justerbar axelrem i rött och blått samt en praktisk ytterficka med dragkedja. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig accessoar.
brun axelväska  - Säljer en brun axelväska  med klassiskt monogrammönster och guldfärgad kedja. Väskan är tillverkad med dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktig ikon i garderoben.
Brun handväska med bälte och spänne - Snygg brun handväska i skinnimitation med två handtag och dekorativt bälte med guldfärgat spänne framtill. Väskan har en klassisk, stilren form och knutdetaljer på sidorna. Perfekt för dig som gillar en tidlös look. Andvänd ca 5 ggr så den är i topp skick
Vintage grå axelväska med bältdetalj - Snygg grå axelväska i syntetmaterial med coola bältdetaljer och silvriga nitar. Väskan har en böjd form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som gillar en edgy stil och vill ha en unik accessoar till din outfit. Lite stilage men det är en självklarhet då väskan är vintage.
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.