Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart Väska, Gulddetaljer  - Använd vid ett tillfälle. Nyskick. Samfraktar gärna. Billigare frakt (49kr) om du kontaktar mig innan du väljer Köp Nu
Svart väska med gulddetaljer - Snygg svart väska med justerbar axelrem och guldfärgade metalldetaljer. Väskan har snörning upptill och insida i metallicguld. Perfekt för dig som vill ha en stilren och rymlig väska med coola detaljer. Jag fick den av min kusin förut och den har gått sönder lite upptill vid kanten men annars är den hel.
Svart väska med gulddetaljer - Väska i fint skick. Stort fack med innerfack i mitten samt små fack på insidorna och baksidan av väskan. Storlek:  Bredd: 34,5 cm Höjd: 25 cm Djup: 13 cm
Svart väska med gulddetalj - Snygg axelväska med knäppe. Perfekt till shoppingturen eller till en vanlig tröja. Köpt på glitter
Svart Q Classic väska med gulddetaljer - Snygg och praktisk Marc by Marc Jacobs Classic Q väska i mjukt svart pebble-läder med guldfärgade detaljer. Stor svart Marc by Marc Jacobs bricka. Flera fack som gör det till en väldigt smidig vardagsväska. Dubbla handtag och långt band följer med 🤍  Inuti finns dragkedjefack och öppna fack för enkel organisering. En populär modell ur Classic Q-serien och en eftertraktad vintage-väska.  Kan hämtas i Nacka eller skickas. Skriv för mer info och bilder 🤍
Svart väska med gulddetaljer från DKNY - Snygg svart väska från DKNY med guldfärgade nitar och detaljer. Väskan har dubbla handtag i skinn och ett diskret mönster i tyget. Perfekt storlek för att få plats med allt du behöver
Väska med guld detaljer  - Säljes då jag använt den mycket sällan.
Trendig väska med gulddetaljer - Lite repor och nagg på vissa ställen men inget som stör. Läderimitation med gulddetaljer.
Svart väska med gulddetaljer
Svart väska med gulddetaljer - 89 Svart väska med gulddetaljer - 90

Svart väska med gulddetaljer

Storlek: Ingen
Kategori: Väskor
Färg: Svart

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Lagom väska i svart och guld. Inget slitage eller annat utan är i helt nyttskick! Säljer då jag inte själv använder guld så mycket då jag oftast har silver smycken haha

Sofia
Sofia
(9)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart plånbok från Zadig & Voltaire - Stilren svart plånbok från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgad vingdetalj på framsidan. Plånboken har flera kortfack på baksidan och en smidig, kompakt form som passar perfekt i fickan eller väskan.
Svart väska - Ikonisk svart axelväska från…. skinn med klassisk guldfärgad kedja och CC-lås. Insidan är vinröd med präglad logga. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktig statement piece för din outfit.
zadig / zadigvoltaire  - Säljer då den ej kommer t användning  Säljer en svart quiltad axelväska från Rebecca Minkoff med coolt hexagonmönster och silverfärgad kedjerem. Väskan har en snygg metallogo framtill och dragkedja längst ner. Perfekt för dig som vill .
Brun handväska från Guess med lås - Säljer en brun handväska från Guess i syntetmaterial med struktur som påminner om struts. Väskan har dubbla handtag, silverfärgade metalldetaljer och ett stort lås framtill. Insidan är fodrad med mönstrat tyg i vitt och orange med Guess-logga. Fråga innan köp
Svart Balenciaga handväska i skinn - Cool svart handväska från Balenciaga i äkta skinn med silverfärgade metalldetaljer, dragkedja framtill och nitar. Kommer med extra axelrem och spegel. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en edgy vibe till din outfit.
Marc Jacobs väska - Intressekoll på min jättefina vintage Marc Jacobs väska💞 Väskan är i beiget läder och har guldiga detaljer, med två kortare axelband och ett längre som går att ta av. Väskan stängs med dragkedja och har tre innerfack. Väskan är använd men har varit väl omhändertagen. Det finns mindre defekter som slitage på de mindre axelbanden, som man kan se i sista bilden. Inget som syns vid användning. Dustbag tillkommer!💞 Skriv gärna vid frågor/fler bilder. Obs tryck inte på ”köp nu”!!
Goyard korthållare i flera färger - Säljer exklusiva Goyard korthållare i grönt, grått, marinblått och blått. Klassisk randig design med Goyards ikoniska mönster och logga framtill. Tillverkad i skinn med plats för flera kort. Perfekt accessoar för dig som vill ha något stilrent och lyxigt.