Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit väska - Helt ny! Har ett större fack och ett litet på framsidan.
Väska Vit - Hjälper en vän att sälja denna väskan då den ej används längre. Väskan är bra skick förutom en liten grej som är lite lös på bandet och att den är lite skitig i färgen men inte så konstig med tanke på färgen. Annars är väskan superfin och passar jättebra till typ allt. Någon fråga eller så hör av er!  Skriv för bild på lösa grejen på bandet så löser jag det :) Mvh
VIT VÄSKA!  - Vit väska från glitter tror jag. 🤍
Vit väska - Säljer denna fina väska från nunoo, helt oanvänd. Man får med ännu ett band till väskan som är vitt. Nypris 1100kr säljer för 350❤️
Vit väska  - Vit liten väska som tyvärr inte används alls, lite och bra att ha med sig, priset är förhandlingsbart (lånade bilder)
Vit väska! - As ball vit väska ifrån Newyorker! Använd max 3 ggr, så i nyskick. Fler bilder kan skickas🥰
Vit väska
Vit väska - 89 Vit väska - 90 Vit väska - 91

Vit väska

Storlek: onesize
Kategori: Väskor
Färg: Vit

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vit handväska - en fläck (syna i tredje bilden) och några fläckar på insidan, annars i bra skick!

Charlotta_resell
Charlotta_resell
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart axelväska i skinnimitation - Säljer en svart jätte fin handväska från Swedora. Det är den större modellen (storlek 30). Väskan är aldrig använd och är i nytt skick. Jätte bra med utrymme och bra material. Axelband ingår så det går att välja längd på väskan.
handväska  - Cool svart axelväska med flätat handtag och flera dekorativa remmar. Väskan dragkedja upptill och en extra ficka framtill med dragkedja. Snygga metalldetaljer och en kompakt, boxig form som ger en edgy vibe.
Vit handväska  - Säljer nu min favvo väska då jag söker nytt. Bredd: 35cm. Höjd: 21cm. Djup: 15cm. Ett handtag lite slitet, se sista bilden.
Monogram handväska - Elegant och stilren handväska perfekt för vardagsbruk + långt band.❤️ Väskan är second hand men ser helt ny ut och tillverkad i ett klassiskt monogrammönster med detaljer i brunt. Den har gott om utrymme för dina viktigaste saker. ❤️❤️pris kan diskuteras!
Axelväska - Supersnygg svart axelväska helt ny och oanvänd, allt som visas i bilden medföljer, skickas inom 24 timmar.
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci i beige och brunt med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och detaljer i brunt skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt trendig logga framtill.
Vit trendig väska - En vit väska nästan aldrig använd
Blå kuvertväska i skinn med snörning - Snygg blå kuvertväska i mjukt skinn med cool snörning upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och enkel att bära med sig. Stilsäker accessoar som lyfter din outfit.