Alla kategorier > Mode > Väskor
Ralph Lauren handväska
Ralph Lauren handväska  - 89 Ralph Lauren handväska  - 90 Ralph Lauren handväska  - 91

Ralph Lauren handväska

Storlek: One size
Kategori: Väskor
Märke: Ralph Lauren
Färg: Svart

1500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt ny Ralph Lauren handväska

Jim Hedin
Jim Hedin
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Handväska Ralph Lauren  - Bra skick lite repor där man öppnar.
Svart handväska från POLO Ralph Lauren  - Säljer en stor och glansig svart handväska från POLO Ralph Lauren i lackat skinn. Väskan har två rejäla handtag och en avtagbar axelrem. Väskan är aldrig använd så den är precis som ny. Går ej att hitta i butik
Ralph Lauren handväska  - En jättefin handväska som säljs pga att den inte kommer till användning, är i jättebra skick. Priset pga att den är äkta (finns bild på stämplen på andra bilden) dene väldigt fin och är i bra sick💓pris kan diskuteras!
Ralph Lauren handväska medium  - En svart handväska från Ralph Lauren med bruna band och guldiga detaljer. Beige inuti med ett litet avtagbart fack för ex. telefon/kort. (Bild kan skickas vid intresse). Den är använd men fortfarande i bra skick. Mått ca: 44x28 cm⭐️. (Pris är exkl. frakt)
Svart handväska från Lauren Ralph Lauren - Snygg svart handväska i strukturerat skinn från Lauren Ralph Lauren. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dubbla handtag och avtagbar axelrem. Insidan är ljusbeige och har dragkedja.  Obs: Handtaget har ett litet slitage (syns på bild), men påverkar inte användningen. #ralphlauren
Svart handväska från Ralph Lauren - Svart väska från Ralph Lauren! Har en axelrem man kan sätta på! Inga defekter🥰😍
Rosa handväska från Ralph Lauren - Säljer en snygg rosa handväska från Ralph Lauren med guldiga detaljer. Väskan är från en sample sale och är svår att få tag på därav priset. (Priset går att diskutera) skriv privat för fler bilder
Svart handväska från Ralph Lauren - Stilren svart handväska i skinn från Ralph Lauren med guldfärgade detaljer och logotyp framtill. Väskan har både handtag och axelrem, samt flera fack och dragkedja upptill. Perfekt för dig som vill ha en klassisk och snygg accessoar. Köpt för 2500. Säljer för 1000 pris kan diskuteras .
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Svart Zadig & Voltaire handväska - Säljer en svart sunny bag från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgade detaljer och dubbla dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och avtagbar axelrem, samt den ikoniska loggan i metall på framsidan. Perfekt storlek för det viktigaste. Köpt för 5000kr och är ganska andvänd, men ändå i ett väldigt bra skick. Kommer även med Zadig & Voltaire påsen som visas på bilden. Detta har varit min älsklings väska länge och jag lovar er man får plats med ALLT I DEN!!
By malene Birger väska - Snygg svart kuvertväska från By Malene Birger. Väskan är använd ett fåtal gånger och är fortfarande i mycket bra skick. Inköpspris: 900 kr. Säljer för 700
svart hand väska - säljer denna väska då den inte kommer till användning. första bilden är lånad, de andra egen tagna!! kontakta vid frågor ❤️❤️
Malene Birger Väska  - Stilren kuvertväska i svart och beige med ett grafiskt rutmönster. Väskan har dragkedja upptill och detaljer i guld. Perfekt att bära till middagen eller när du vill ha med det viktigaste.
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤
Svart bucket väska HM - Nyskick💗
Valentino väska med kedjehandtag - Snygg svart väska från Valentino med silverfärgade kedjehandtag och dekorativ V-detalj framtill. Väskan har en elegant tofs i metall och är tillverkad i skinnliknande material. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Köpt från Valentino, använts ett par gånger 🖤
Louis Vuitton Monogram handväska - Säljer en klassisk Louis Vuitton handväska i brunt monogrammönster med guldfärgad kedja. Väskan kommer med en matchande monogram clutch och ett rött kortfodral. Perfekt för dig som gillar lyxiga detaljer och ikonisk design.