Alla kategorier > Mode > Väskor
Grå väska
Grå väska  - 89 Grå väska  - 90 Grå väska  - 91 Grå väska  - 92

Grå väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: River Island
Färg: Grå

10 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använder aldrig den och har aldrig gjort så jag säljer denna gråa väska 🩶om ni vill ha lägre pris lägg bara prisförslag så fixar jag 🩷🩷

Olivia Milesson
Olivia Milesson
(1)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grå väska  - Snygg grå hand väska som rymmer mycket plats. Väskan är i gott skick men har en liten liten fläck på sig
Grå väska  - Supersnygg grå väska från nunno🩷praktisk då den har många små fack, ett axelband som går att justera och ett kortare band så man enkelt kan bära väskan🩷nypris 1799, använt skick!
Grå fyrkantig väska - En grå fyrkantig väska med en texturerad yta. Väskan har en kompakt och modern design.
Grå Väska - Liten grå väska av mjukt velour aktigt ribbat tyg
Grå och svart väska - Snygg grå handväska med svarta detaljer och två stora fickor framtill med metallspännen. Väskan har långa svarta handtag och är tillverkad i en kombination av bomullstyg och skinn på sidorna och handtag. Perfekt för dig som vill ha plats för allt viktigt och gillar en stilren look.
Grå väska  - Grå väska säljer pågrund av att den inte längre kommer till användning🩶🩶  bra skick
Grå och rosa väska med dragkedja - Säljer en praktisk grå väska med rosa handtag och detaljer. Väskan har en dragkedja upptill och flera fickor på utsidan för extra förvaring. Perfekt för att organisera dina saker på resan eller till vardags. Den är rymlig och lätt att bära med sig.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
Louis Vuitton Speedy Monogram väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton Speedy handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤
Beige handväska från Stella McCartney - Trendig beige handväska från Stella McCartney med kedjedetaljer i guld och rund logotypbricka. Väskan har en mjuk struktur och kedjehandtag som ger en cool och modern look. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit👏👏💓🥰🥰🥰
Svart YSL handväska  - Hjälper min mamma sälja sin väska. Väldigt fint skick inga defekter. Kommer såklart med kvitto
H väska  - Lyxig stilig väska perfekt för dig med Klass.splitter ny oanvänd
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
Louis vuitton väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton axelväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och beigea detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och superenkel att matcha till olika outfits. Måtten är 16 x 10 x 7.5 cm.🫶