Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Valentino väska  - Valentino rockstud spike bag i beige/rosa❣️Inga defekter! Köptes på Vestiaire
Valentino väska  - Valentino väska stor modell använd men fortfarande bra skick🤍
Valentino väska - Säljer nu min superfina väska i färgen poudre från Valentino med nitar. Väskan har en elegant kedjerem och ett lås framtill. Insidan är röd med en dragkedjeficka för extra förvaring. Nypris cirka 32 000 kr. Har dustbag!
Valentino väska - Mycket fint skick, nästintill oanvänd.
Valentino väska  - Valentino väska , används inte längre
Valentino väska - Snygg svart axelväska från Valentino med logomönster över hela väskan.Den enda nackdelen är att låset fastnar lite, därav priset, men väskan är i mycket bra skick.
Valentino väska  - Aldrig använd. Snygg grå handväska från Valentino med quiltad design och silverfärgade nitar över hela väskan. Väskan har ett stilrent spänne framtill och ett handtag med nitar för extra edge. Perfekt för dig som gillar att sticka ut med detaljer. Kan ej garanterats. Den har band till. Smart äkta ut. Säljer för 1599
Valentino väska - Säljer min super fina valentino väska köpt på vestiare collevtive. Skriv vid intresse eller för fler bilder!🥰
Valentino väska
Valentino väska  - 89 Valentino väska  - 90 Valentino väska  - 91

Valentino väska

Storlek: MELLAN
Kategori: Väskor

3000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en så fin Valentino rockstud spike väska. Inte äkta men snarlik kopia, nypris på den äkta är drygt 20 000. Det är en otroligt fin kopia i äkta läder med dustbag och tags som tillkommer, därav priset. Säljer då jag fick den i julklapp och känner att det inte riktigt är min stil.

Mirella Heuman
Mirella Heuman
(6)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Rosa brun bucket  väska  - Super söt bucket bag💕 säljer pga att den inte kommer till användning, skriv privat ifall de e något ni undrar💕
Svart bucket bag H&M - Så fin och eftertraktad väska från hm, helt slutsåld, knappast använd, pris går att diskutera vid snabb affär🤍
By Malene Birger väska  - Jätte snygg från By Malene Birger väska i svart/beige💕
Lyxig beige väska  - Oanvänd , Snygg shoppingväska, skolväska  eller weekend bag , kommer förpackad
YSL,, Saint Laurent väska  - Säljer denna väska köpt från Plick för några år sedan, har inget äktahetsbevis där av priset , inget som tyder på att den e fejk men säljer för 2000kr o den är bra skick
Handväska  - Skitsnygg handväska i ljusgrå färg med silver detaljer. Skriv för fler bilder!!
Grå/beige guld väska vintage style y2k 2000s - Snygg grå axelväska i skinnimitation med guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och dekorativa nitar. Väskan har både handtag och justerbar axelrem samt flera fack inuti. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig väska med coola detaljer.
Prickig handväska från Zara - Snygg handväska från Zara i vit mocka med svarta prickar. Väskan har två handtag, avtagbar axelrem och dragkedja upptill. Insidan är svart med en innerficka med dragkedja. Perfekt storlek för det viktigaste och sticker ut med sitt coola prickiga mönster. Aldrig använd och köpt för 999kr.