Alla kategorier > Mode > Väskor
Fin liten väska
Fin liten väska - 89 Fin liten väska - 90

Fin liten väska

Storlek: .
Kategori: Väskor
Färg: Röd

30 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer denna fina väska som är köpt på shein, helt oanvänd! Perfekt att ha som handväska och smidig att ha med. Säljes för 30kr plus frakt!🤍

Lisa Lind
Lisa Lind
(8)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Liten väska  - Kan användas som sminkväska, eller vara förvaringsväska. Pris är diskuterbart. 💗😊
Röd liten väska  - Som ny! Axelrem och två handtag
Liten röd väska  - Snygg röd väska från zara med krokodilmönster, finns även ett långt band. Aldrig använd
Liten väska - Inga fel på Använd för länge sen
liten väska - liten söt väska från åhlens helt ny knappt använd❤️
Söt liten väska  - Fin liten beige väska från NA-KD nästan aldrig använd så fint skick, stort innefack och praktisk 💓
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
H väska  - Lyxig stilig väska perfekt för dig med Klass.splitter ny oanvänd
Vintage Coach Bag - Coach väska köpt utomlands i en vintage butik. Supersnygg!!
Louis vuitton väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton axelväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och beigea detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och superenkel att matcha till olika outfits. Måtten är 16 x 10 x 7.5 cm.🫶
Louis Vuitton Speedy Monogram väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton Speedy handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
Gucci brun axelväska  - Säljer en snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har detaljer i brunt skinn, guldfärgad logga och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och kommer med originalpåse och tags.