Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Beck söndergaard väska  - Vinröd Beck söndergaard väska. Bra skick. Köpt för 900kr. Helt slutsåld på hemsidan.
Beck Söndergaard väska - Beck Söndergaard väska. Inga defekter. Helt slutsåld, så fin men kommer inte till användning då jag har så många väskor.❤️
Becksöndergaard väska - Säljer min Becksöndergaards väska som jag köpte i juni. Har inte använt den så mycket som jag hade hoppats där av att jag säljer den. Skicket är jätte bra på väskan då den knappt är använd, men kedjan skift att lite i färg. Skriv för fler bilder!🫶🏼
Becksöndergaard väska  - Använder aldrig längre kan mötas i täby centrum eller posta härifrån tar endast swish ❤️
Becksöndergaard väska  - Säljer denna superfina väska från Becksöndergaard. Köpt tidigare här på plick för 499kr, nypris är 849kr. Jag säljer för 375kr då den är i mycket bra skick, använda ca 5 gånger💕 hör av er om ni har frågor💕💕💕
Beck Söndergaard väska - Väska från Beck Söndergaard. Den är i mycket bra skick. Nypris 1200 kr
Väska becksöndergaard - Säljer min helt nya oanvända paljett Axelremsväska från becksöndergaard. Jättefin men kommer tyvärr aldrig till användning 💫
Becksöndergaard väska - Super fin väska i använt men fortfarande fint skick 💕
Becksöndergaard väska
Becksöndergaard väska - 89 Becksöndergaard väska - 90

Becksöndergaard väska

Storlek: Mellan
Kategori: Väskor
Färg: Vinröd

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använd fåtal gånger. Nypris 800kr

Rebeccaosterhult
Rebeccaosterhult
(20)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Beige väska från Even&Odd - Säljer en beige axelväska från Even&Odd med snygg rynkad design och långa smala axelband. Väskan är gjord i ett mjukt syntetmaterial och har en minimalistisk look som passar till många outfits. Perfekt storlek för det viktigaste du behöver ha med dig.
Grå handväska med detaljer - Snygg grå handväska i skinnimitation med både handtag och avtagbar axelrem. Väskan har dekorativa nitar, spännen och flätade sidor. Framtill finns en praktisk ficka och insidan har en annan ficka. Mått: längd: 28cm bredd: 22cm handtag: 15cm (hälften) extra rem: 47cm
Svart handväska från Marc Jacobs - Säljer en snygg svart handväska från Marc Jacobs med guldfärgade metalldetaljer och en cool metallbricka framtill. Väskan är tillverkad i skinn och har dubbla handtag med dekorativa nitar och ringar. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med lyxig känsla.
handväska zadig - svart handväska zadig. Super bra skick och bara använd fåtal gånger. köpt av en annan här på plick för 1500kr. lånade bilder från hon jag köpte av. postar så snabbt jag kan!
Marlene Birger clutch - Super söt clutch från Marlene Birger🫰 kan senast shippa den 23 - är sedan borta framtill nyår💝fick tyvärr inte med kedjan vid mitt köp så har ingen kedja!
Svart handväska  - Säljer en svart handväska med klassiska silverfärgade nitar och detaljer.
Alma BB väska - Säljer en snygg handväska med klassiskt brunt och mörkbrunt rutigt Damier-mönster. Väskan har guldfärgade detaljer, lås och dragkedja, samt mörkbruna handtag i skinn. Insidan är klarröd och har en innerficka med dragkedja. Använd en gång och i otroligt bra skick.❤️
Rosa handväska  - Jätte fin rosa handväska