Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ryggsäck  - En ryggsäck från blue fox inte använd alls högtalarna funkar inte
Liten kånken ryggsäck - Klassisk röd Fjällräven Kånken ryggsäck med ikonisk rund logga framtill. Ryggsäcken har ett stort huvudfack, en mindre ficka med dragkedja på framsidan och justerbara axelband. Tillverkad i slitstark syntet och har två bärhandtag upptill.                      Något urtvättad på framsidan Tillkommmer sittunderlag!
Röd ryggsäck från Kenzo - Köpt från kronofogden. En ryggsäck med mycket historia. PM vid frågor eller bud😊
Röd ryggsäck från Yonex - Snygg röd ryggsäck från Yonex med stort vitt logotryck och svarta detaljer. Väskan har flera fack med dragkedja och en cool orange insida. Perfekt för träning eller skola och har justerbara axelband. I fint skick.
Katt-ryggsäck -  röd ryggsäck med transparent hårdplast på framsidan och flera ventilationshål. Väskan har justerbara axelremmar och meshfickor på sidorna. Aldrig använd
Logan Paul Maverick ryggsäck  - Jätte fin Logan Paul Maverick 40x32x12 I rött
Röd mini ryggsäck  - En röd liten ryggsäck i fakeläder. Den är endast använd en gång. Säljer för 150kr exklusive frakt
Färgglad ryggsäck från Backsack - Säljer en cool ryggsäck från Backsack i rött, blått, gult och svart. Väskan har flera fickor med dragkedja, justerbara axelremmar och praktiska spännen. Perfekt för dig som gillar färg och vill ha plats för allt du behöver under dagen.
Ryggsäck
Ryggsäck  - 89 Ryggsäck  - 90 Ryggsäck  - 91

Ryggsäck

Storlek: L
Kategori: Väskor

90 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

I använt skick. Innertyget till viss del sönder.

jessicalinnea
jessicalinnea
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Gucci GG Supreme handväska med kedja - Snygg handväska från Gucci i beige och brunt GG Supreme-mönster med guldfärgad kedjedetalj och GG-logo framtill. Väskan har dragkedja upptill och detaljer i brunt skinn. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Kurt Geiger väska - Modellen mini! Sparsamt använd men lite slitningar på kanterna som knappt syns.
 Dior Boston 20 - Säljer en  dior Boston 20  med klassiskt monogrammönster i vitt och rosa. Väskan har två korta handtag i ljust skinn, silverfärgade metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och lyxig accessoar.
Atp ateiler - Säljer en superfin rosa axelväska med unikt twistat handtag och asymmetrisk lock. Väskan har en clean look och är gjord i slätt syntetmaterial. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lång axelrem så du kan bära den crossbody.
Beige handväska  med gulddetaljer  - En elegant och tidlös handväska i en varm, beige ton som passar lika bra till vardag som till mer uppklädda tillfällen. Väskan är tillverkad i strukturerat läder med en gedigen känsla och fina sömmar som ger ett exklusivt uttryck. Den stabila topphandtaget gör den bekväm att bära i handen, medan den avtagbara och justerbara axelremmen med dekorativ kedjedetalj ger flexibilitet i användningen. Guldfärgade metalldetaljer ger väskan en sofistikerad kontrast och förstärker helhetsintrycket.
ATP atelier väska - Använd 2 gånger. Nypris 3900kr. Har fått enstaka repor som syns på sista bilden, men syns bara i vissa ljus och vinklar 💙 ingår dustbag
Mönstrad kuvertväska från Becksöndergaard - Supersnygg kuvertväska från Becksöndergaard med ett unikt mönster i rosa, beige och brunt. Väskan har en mjuk form och är tillverkad i ett tygmaterial som känns både trendigt och mysigt. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit!
Brun stor väska från By Malene Birger - Brun väska från By Malene Birger som jag köpt på Raglady för 2800kr. Den passar superbra till skolan, resa eller när man ska packa med sig en del saker. Den är i superbra skick och jag säljer bara för att jag köpt en ny väska och inte längre behöver denna! Pris går att diskutera och jag skickar gärna samma dag.