Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Röd väska - Röd, rymlig väska
Röd väska - Röd axelväska köpt på Plick som jag själv aldrig fått användning av!! Bra skick och bra med utrymme med innerfack osv. Pris kan diskuteras!!
Snygg röd väska  - Helt oanvänd
Röd väska - Snygg röd axelväska med gulddetaljer från Asos. Väskan är endast använd en gång och köpt för ca 500kr. Hör gärna av dig vid eventuella frågor och tryck helst inte på ”köp nu” 🫶
Röd väska - Jättefin röd väska från en butik i Italien, får plats med laptop, enda defekterna syns på sista bilden! Pris kan diskuteras
Röd väska -  Säljer en fin röd handväska. Det är en bra everyday bag och har massor med plats!
Röd väska - Säljer min röda jättecoola väska som köptes i Spanien från okänt märke, priset går att diskutera
Röd väska - Superfin röd väska som man kan ha på flera sett, från Gina Tricot❣️har inga exakta mått men skulle gissa 25,15,7 så man får plats med det man behöver🤍 den är i jättebra skick då jag ändats andvänt den 1 gång🥰 pris kan diskuteras!
Röd väska
Röd väska  - 0

Röd väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Röd
Skick: Mycket bra skick

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Intressekoll på min super snygga väska, inga defekter!❣️

Amelia Ugalde
Amelia Ugalde
(7)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Gucci GG Supreme handväska med kedja - Snygg handväska från Gucci i beige och brunt GG Supreme-mönster med guldfärgad kedjedetalj och GG-logo framtill. Väskan har dragkedja upptill och detaljer i brunt skinn. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
 Dior Boston 20 - Säljer en  dior Boston 20  med klassiskt monogrammönster i vitt och rosa. Väskan har två korta handtag i ljust skinn, silverfärgade metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och lyxig accessoar.
Atp ateiler - Säljer en superfin rosa axelväska med unikt twistat handtag och asymmetrisk lock. Väskan har en clean look och är gjord i slätt syntetmaterial. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lång axelrem så du kan bära den crossbody.
Beige handväska  med gulddetaljer  - En elegant och tidlös handväska i en varm, beige ton som passar lika bra till vardag som till mer uppklädda tillfällen. Väskan är tillverkad i strukturerat läder med en gedigen känsla och fina sömmar som ger ett exklusivt uttryck. Den stabila topphandtaget gör den bekväm att bära i handen, medan den avtagbara och justerbara axelremmen med dekorativ kedjedetalj ger flexibilitet i användningen. Guldfärgade metalldetaljer ger väskan en sofistikerad kontrast och förstärker helhetsintrycket.
Kurt Geiger väska - Modellen mini! Sparsamt använd men lite slitningar på kanterna som knappt syns.
ATP atelier väska - Använd 2 gånger. Nypris 3900kr. Har fått enstaka repor som syns på sista bilden, men syns bara i vissa ljus och vinklar 💙 ingår dustbag
Brun stor väska från By Malene Birger - Brun väska från By Malene Birger som jag köpt på Raglady för 2800kr. Den passar superbra till skolan, resa eller när man ska packa med sig en del saker. Den är i superbra skick och jag säljer bara för att jag köpt en ny väska och inte längre behöver denna! Pris går att diskutera och jag skickar gärna samma dag.
Mönstrad kuvertväska från Becksöndergaard - Supersnygg kuvertväska från Becksöndergaard med ett unikt mönster i rosa, beige och brunt. Väskan har en mjuk form och är tillverkad i ett tygmaterial som känns både trendigt och mysigt. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit!