Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Röd axelväska - Min älskade Prada väska i skinn med gulddetaljer, den är vintage och välanvänd men otroligt fin färg och perfekt storlek❤️
Röd axelväska med dragkedjor - Cool röd axelväska i skinnimitation med flera dragkedjor, nitar och detaljer. Väskan har ett flätat handtag och dekorativa remmar. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en edgy vibe till din outfit. Den är köpt på Öland för 399kr har endast använt den i TikToken, de finns även ett axelband som följer med väskan ❤️
Röd axelväska  - Snygg röd axelväska med dragkedja och dekorativa nitar. Väskan har ett rymligt inre med flera fack, perfekt för att organisera dina saker. Den är tillverkad i syntetmaterial och har en stilren design som passar till många tillfällen.🤗
Röd axelväska  - Snygg röd väska köpt på vinted. Den har lite defekter på undersidan och på sidan som man ser på bild 4 och 5. Skriv för fler bilder eller om ni har frågor 💗
Röd axelväska - Supersnygg och clean röd axelväska som inte kommer till användning längre💕
Röd axelväska  - Röd axelväska från Dice, säljs då den inte kommer till användning längre. Den rymmer mycket och har två små fack på utsidan och insidan🥰
Röd axelväska  - Från berskha
Röd axelväska - Säljer en  röd axelväska från märket Stefano. Fint mönster i väskan och härlig röd färg. Perfekt för höstens outfits.
Röd axelväska
Röd axelväska - 89 Röd axelväska - 90

Röd axelväska

Storlek: X
Kategori: Väskor
Färg: Röd

90 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Cool och fin väska. Relativt liten men är perfekt till shopping/utekväll mm🫶🏻 den har ett litet fack på insidan

Lisa C
Lisa C
(10)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
handväska  - Cool svart axelväska med flätat handtag och flera dekorativa remmar. Väskan dragkedja upptill och en extra ficka framtill med dragkedja. Snygga metalldetaljer och en kompakt, boxig form som ger en edgy vibe.
Vit handväska  - Säljer nu min favvo väska då jag söker nytt. Bredd: 35cm. Höjd: 21cm. Djup: 15cm. Ett handtag lite slitet, se sista bilden.
Svart axelväska i skinnimitation - Säljer en svart jätte fin handväska från Swedora. Det är den större modellen (storlek 30). Väskan är aldrig använd och är i nytt skick. Jätte bra med utrymme och bra material. Axelband ingår så det går att välja längd på väskan.
Monogram handväska - Elegant och stilren handväska perfekt för vardagsbruk + långt band.❤️ Väskan är second hand men ser helt ny ut och tillverkad i ett klassiskt monogrammönster med detaljer i brunt. Den har gott om utrymme för dina viktigaste saker. ❤️❤️pris kan diskuteras!
Väska  - Aldrig använd
Zadig väska svart - Säljer en svart zadig volataire väska i superbra skick, köpt här på plick, både kort och lång kedja tillkommer💓
Blå kuvertväska i skinn med snörning - Snygg blå kuvertväska i mjukt skinn med cool snörning upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och enkel att bära med sig. Stilsäker accessoar som lyfter din outfit.
Malin birger handväska  - Snygg väska från "by malene birger”💕Sparsamt använd så i mycket bra skick! Säljer då jag har för många väskor och denna aldrig kommer till användning🙈💕