Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Armani väska - En armani exchange väska. Bra skick och ör som ny. Fråga om bilder om du behöver, pros kan diskuteras!
Armani väska  - Sjukt snygg Armani väska men som tyvärr inte kommer till användning hos mig. Den är väldigt rymlig och axelremmen är avtagbar. Nypris: 1954:-💌
Armani väska  - Blå/svart Armani väska, köpt i Spanien kvitto och prislapp medföljer. Väskan har lite skador men inget som syns jätte mycket
Armani väska  - En fin väska i beige brun ljus färg som inte har används ofta. En fin liten väska som går att använda till fester eller i vardagen och har en bra utrymm för mobil och mkt annat. Det är gulddetaljer som är väldigt fint. Jag köpte den för 1500kr. Äkta väska
ARMANI VÄSKA  - Säljer nu min Armani väska den är lite andvänd men fortfarande i bra skick lite svåra att få tag på så passa på att köpa den här unika färgen priset kan diskuteras. Påse med följer
Armani väska  - En stilig väska från Giorgio Armani i nyskick. Kan mötas upp i sthlm eller skickas.
Armani jeans väska
Armani jeans väska  - 89 Armani jeans väska  - 90 Armani jeans väska  - 91

Armani jeans väska

Storlek: -
Kategori: Väskor
Märke: Armani

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Rosa väska från Armani, bästa väska i nyskick

Mica.Gnatta
Mica.Gnatta
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Brun flätad axelväska med canvaspåse - Säljer en snygg brun axelväska i flätad skinnimitation med avtagbar axelrem och handtag. Väskan har en innerpåse i beige canvas med dragsko. Perfekt storlek för det viktigaste och stilren design som sticker ut.
Zadig väska svart - Säljer en svart zadig volataire väska i superbra skick, köpt här på plick, både kort och lång kedja tillkommer💓
Axelväska från Kurt Geiger - Snygg axelväska i denim från Kurt Geiger Perfekt storlek för det viktigaste och ger en unik touch till din outfit. Pris kan diskuteras 😇
Beige handväska i sliten denim - Cool beige handväska i denim med slitna detaljer och grova sömmar. Väskan har två rejäla handtag och en stor dragkedja upptill. Perfekt för dig som gillar en edgy och avslappnad stil. Unik look som sticker ut!
Rosa Balenciaga axelväska i skinn - En helt ny populär väska från blensciaga i skinn, väskan är från Kina alltså äkthet. ❌
Vit handväska  - Säljer nu min favvo väska då jag söker nytt. Bredd: 35cm. Höjd: 21cm. Djup: 15cm. Ett handtag lite slitet, se sista bilden.
Blå kuvertväska i skinn med snörning - Snygg blå kuvertväska i mjukt skinn med cool snörning upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och enkel att bära med sig. Stilsäker accessoar som lyfter din outfit.
Mörkblå axelväska med nitar - Snygg mörkblå axelväska i skinnimitation med både handtag och justerbar axelrem. Väskan har flera fack, dragkedjor och en framficka med coola nitar och spännen. Perfekt storlek för allt du behöver ha med dig och passar till många olika stilar.