Alla kategorier > Mode > Väskor
Hello Kitty handbag
Hello Kitty handbag - 89

Hello Kitty handbag

Storlek: ?
Kategori: Väskor
Färg: Rosa

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hello Kitty väska

Noumi
Noumi
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Hello Kitty kasse  - Fint skick. I princip oanvänd. Vid funderingar skicka gärna pm. Pris är diskuterbart
hello kitty axelremsväska  - jättesöt rosa hello kitty axelremsväska💋har en liten fläck på bandet, skriv för bilder🫶
Hello Kitty kuvertväska - Säljer en söt rosa Hello Kitty kuvertväska med tryck och motiv på framsidan. Väskan har dragkedja med lila äppelformad detalj och ett praktiskt handledsband. Insidan är fodrad med mönster av små äpplen. Perfekt för att bära småsaker och essentials.
Hello Kitty väska 💕 - Rosa Hello Kitty väska i bra skick!!💕 lite smutsig som man kan se (första bilden) men det går att få bort!! 💕 TRYCK INTE PÅ KÖP NU!!
Söt necessär med Hello Kitty! - Söt necessär i canvas med dragkedja och Hello Kitty-motiv. Mått: 15 x 20 cm. Ny!
hello kitty väska - söt hello kitty axelremsväska! bra skick men svarta fläckar på insidan som jag har svårt att få bort.
Hello kitty handväska - Jättegullig hello kitty handväska, använd 2 gånger av mig, köpt för 3 år sen second hand.
Hello kitty ryggsäck - Fin Sanrio hello kitty ryggsäck. Den är definitivt mer rosa än röd men bilden fångade inte riktigt färgen. Liten skada i högra bottenhörnet, se bild 3.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
Svart handväska med dragkedja - 💕INTRESSEKOLL,SKRIV INNAN OM NI VILL KÖPA 💕på denna jätte snygga väskan från Gina tricot,den säljs inte längre och är använd fåtal gånger.
Korthållare - P korthållare med ask
ÄKTA Balenciaga grön handväska i skinn - Cool grön handväska från Balenciaga i mjukt skinn med snygga detaljer som guldiga dragkedjor, nitar och spännen. Väskan har både handtag och axelrem, spegel! Skriv om du har fler frågor! Jättebra skick både utanpå och inuti❤️
söt blå väska - aldrig använt
Louis vuitton väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton axelväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och beigea detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och superenkel att matcha till olika outfits. Måtten är 16 x 10 x 7.5 cm.🫶
Svart handväska i skinn med dragkedja - Snygg svart handväska i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedja upptill. Väskan har både handtag och en avtagbar axelrem som kan fästas med karbinhakar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och praktisk väska till vardagen.
Vit handväska med dragkedja - Stilren vit handväska i syntetmaterial med två handtag och en silverfärgad dragkedja framtill. Väskan har en rektangulär form och minimalistisk design, perfekt för att lyfta din outfit. Snygga sömdetaljer och enkel att matcha. Köpt från Loppis, är i väldigt bra skick 🤍