Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rosa necessär från CAIA - Necessär
CAIA necessär limited ed  - Säljer min Caia necessär som är limiterad. Helt oanvänd. Pris går att diskutera!🥰
Rosa necessär Jasmine x CAIA - Supergullig rosa necessär från Jasmine x CAIA med mjuk teddytextur på utsidan och flera fack inuti. Perfekt att ha smink eller småprylar i. Stängs med dragkedja och har en stilren, enkel design.
Transparent necessär från CAIA med mintgröna detaljer - Så najs necessär från caia, har använt mina för smink och när jag reser för att ha det organiserat. Skit snygga också och får plats med mycket!❤️Har 4 stycken och man kan få en för 150, alla för 500!
Ljusblå Stor Necessär Från CAIA 🌻 - Säljer en ljusblå stor necessär från CAIA med dragkedja upptill. Väskan är tillverkad i syntetmaterial/ plast  och har en stilren design med CAIA-loggan i vitt framtill och lila färg inuti . Perfekt för att förvara mycket  smink eller småsaker ! Den är oanvänd och finns inte att köpa längre hos CAIA ! Det finns två svaga nästan osynliga streck undertill som fanns där från början ! Säljs för 200 kr ! Köparen står för önskad frakt och inga återköp 🌻
Necessär  - Necessär aldrig använd.
HANDGJORDA NECESSÄRER - Egengjorda necessärer i mellan storlek. Finns i olika färger och tyg, hör av dig vid funderingar och mått💞 Pris går även diskutera! (Passa på, frakten är billigare!!)
Egengjorda necessärer - Olika Egengjorda necessärer. Hör av dig om du är intresserad så kan vi diskutera mått och tyg❤️
CAIA necessär
CAIA necessär  - 89

CAIA necessär

Storlek: .
Kategori: Väskor
Märke: Caia
Färg: Rosa

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

CAIA NECESSÄR FITS ALL PINK BAG. I fint använt skick 150kr + frakt (kan diskuteras) ✨✨✨✨

Nellie Olofsson
Nellie Olofsson
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Kurt Geiger Kensington axelväska - Säljer en Kurt Geiger Kensington axelväska med grov kedja i antikguld och snyggt rutigt tyg i mörka toner.  Perfekt storlek för det viktigaste.
By Malene Birger - Snygg axelväska från By Malene Birger med svart och vit rutigt mönster. Väskan har en smal axelrem i svart och guldfärgad dragkedja. Insidan är fodrad i en brunrosa ton. Perfekt storlek för det viktigaste och stilren design. Bredd 25,5cm och höjd 18cm
Svart handväska  - Säljer en svart handväska med klassiska silverfärgade nitar och detaljer.
handväska zadig - svart handväska zadig. Super bra skick. köpt av en annan här på plick för 1500kr.
Handväska - Superfin handväska som inte kommer till användning❣️ minns tyvärr inte vart jag köpt den
Zadig Voltaire - Cool svart handväska från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedjor. Väskan har två handtag, avtagbar axelrem med VOLTAIRE-tryck och dekorativa nitar längs kanterna. Perfekt storlek för det viktigaste och snygg design med logga framtill.
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har guldfärgad kedja, bruna skinn-detaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lyxig vibe med ikonisk logga framtill.