Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Söt rosa väska - Säljer mina fina rosa väska som aldrig kommit till användning. Den är stor och rymlig du får plats mer nästan halva livet i den! Älskar färgen men den tar bara plats nu
rosa väska! - super söt rosa axelväska!
Rosa väska  - Säljer denna jättefina Stella McCartney liknande väskan då den ej kommer till användning.  Den e lite smutsig men annars inga stora deffekter💗
Rosa väska - Jättefin rosa väska från NA-KD och inte använd alls många gånger så den kommer i väldigt gott skick. Den finns inte på hemsidan längre men originalpris är 449 så säljer den för 200.
Rosa väska  - Nyskick
Rosa väska  - En super fin rosa väska som jag köpt från hm! kostade 149kr innan som ni ser men köpte den när de var rea! Helt oanvänd med lappen kvar och allt papper i fortfarande.
Rosa väska🩷 - Säljer denna skit coola sirisrosa väskan, märket står i andra bilden. Den är lite sliten (har några märken) men färgen är Såå snygg🩷köpare står för frakt. Kp för frågor.
Rosa väska
Rosa väska - 89 Rosa väska - 90

Rosa väska

Storlek: .
Kategori: Väskor

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Rosa väska🤎 kan skicka fler bilder på insidan osv. Bandet är rejält slitet upptill men det syns inte riktigt på bilderna, så det kan jag såklart skicka bild på🤎 köpare betalar frakt🤎

Maja
Maja
(8)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Väska - Så snygg och rymlig väska i mjukt PU-läder 💕 Perfekt nu till vintern och för skolan eller jobbet!!
Svart handväska från Marc Jacobs - Säljer en snygg svart handväska från Marc Jacobs med guldfärgade metalldetaljer och en cool metallbricka framtill. Väskan är tillverkad i skinn och har dubbla handtag med dekorativa nitar och ringar. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med lyxig känsla.
Grå handväska med detaljer - Snygg grå handväska i skinnimitation med både handtag och avtagbar axelrem. Väskan har dekorativa nitar, spännen och flätade sidor. Framtill finns en praktisk ficka och insidan har en annan ficka. Mått: längd: 28cm bredd: 22cm handtag: 15cm (hälften) extra rem: 47cm
Marlene Birger clutch - Super söt clutch från Marlene Birger🫰 kan senast shippa den 23 - är sedan borta framtill nyår💝fick tyvärr inte med kedjan vid mitt köp så har ingen kedja!
Beige väska från Even&Odd - Säljer en beige axelväska från Even&Odd med snygg rynkad design och långa smala axelband. Väskan är gjord i ett mjukt syntetmaterial och har en minimalistisk look som passar till många outfits. Perfekt storlek för det viktigaste du behöver ha med dig.
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har guldfärgad kedja, bruna skinn-detaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lyxig vibe med ikonisk logga framtill.
handväska zadig - svart handväska zadig. Super bra skick och bara använd fåtal gånger. köpt av en annan här på plick för 1500kr. lånade bilder från hon jag köpte av. postar så snabbt jag kan!
Väska - Helt ny