Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
rosa väska - jättefin rosa väska, aldrig använd💕 banden är justerbara, går att ha över axeln eller crossbody exempelvis
rosa väska! - super söt rosa axelväska!
Rosa väska - Rosa väska från Topshop, väskan är oanvänd och endast använd på bild. Köpt för 350:-
Rosa söt väska - Väskan är i hård plast och har en bra uppbyggnad. Kan användas t.ex på stranden eller nu till Barbie premiären om man så önskar.
Rosa väska - Jättefin rosa väska i skinnimitation. Aldrig använd, som ny.
Rosa väska - En rosa väska med guldiga detaljer från glitter
Rosa väska - Säljer en snygg rosa axelväska med silverfärgad kedja. Perfekt för dig som gillar trendiga accessoarer med lite extra detaljer. Själv har jag aldrig använt den, är helt ny✨inget varumärke köptes från en marknad🌺
Rosa väska
Rosa väska - 89

Rosa väska

Storlek: One size
Kategori: Väskor
Färg: Rosa

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min rosa trendiga väska, då den inte är min stil riktigt. Utropspris 100kr

Celine
Celine
(5)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
handväska  - Cool svart axelväska med flätat handtag och flera dekorativa remmar. Väskan dragkedja upptill och en extra ficka framtill med dragkedja. Snygga metalldetaljer och en kompakt, boxig form som ger en edgy vibe.
Vit handväska  - Säljer nu min favvo väska då jag söker nytt. Bredd: 35cm. Höjd: 21cm. Djup: 15cm. Ett handtag lite slitet, se sista bilden.
Väska  - Aldrig använd
Zadig & Voltaire väska  - Liten vit Zadig väska med två olika kedjlänger🫶🏼
Beige handväska i sliten denim - Cool beige handväska i denim med slitna detaljer och grova sömmar. Väskan har två rejäla handtag och en stor dragkedja upptill. Perfekt för dig som gillar en edgy och avslappnad stil. Unik look som sticker ut!
Zadig väska svart - Säljer en svart zadig volataire väska i superbra skick, köpt här på plick, både kort och lång kedja tillkommer💓
Svart axelväska i skinnimitation - Säljer en svart jätte fin handväska från Swedora. Det är den större modellen (storlek 30). Väskan är aldrig använd och är i nytt skick. Jätte bra med utrymme och bra material. Axelband ingår så det går att välja längd på väskan.
Monogram handväska - Elegant och stilren handväska perfekt för vardagsbruk + långt band.❤️ Väskan är second hand men ser helt ny ut och tillverkad i ett klassiskt monogrammönster med detaljer i brunt. Den har gott om utrymme för dina viktigaste saker. ❤️❤️pris kan diskuteras!