Alla kategorier > Mode > Väskor
Vit och svart kuvertväska med rosa kant
Vit och svart kuvertväska med rosa kant - 89

Vit och svart kuvertväska med rosa kant

Storlek: one
Kategori: Väskor
Färg: Vit

53 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

En vit kuvertväska med svart abstrakt mönster och rosa kant. Väskan har en dragkedja för stängning.

Stina lagersson
Stina lagersson
(5)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart och vit kuvertväska - Snygg kuvertväska i svart och vitt med ett ikoniskt mönster. Perfekt för en kväll ute eller en fest. Väskan har en praktisk handledsrem och är tillverkad i ett slitstarkt material. Den är både stilren och funktionell, vilket gör den till ett måste i garderoben.
Vit kuvertväska. - Blank vit kuvertväska. Passar jättebra till balen eller andra festligheter. Den är endast använd en gång och är därför i nytt skick. Finns tillhörande kedja om man vill ha den runt axeln.
Vit kuvertväska med gulddetalj - Säljer denna kuvertväska som endast är använd en gång ♥️ i nyskick
Vit kuvertväska i skinn med dragkedja - Snygg vit kuvertväska i präglat skinn med silverfärgade detaljer och praktisk handledsrem. Väskan har två dragkedjor framtill och en smart nyckelring på insidan. Perfekt för att hålla ordning på småsaker och nycklar.
Vit kuvertväska med monogram - Säljer en elegant vit kuvertväska med det klassiska monogrammönstret. Perfekt för en stilren look på festen eller middagen. Väskan är i mycket bra skick och har en praktisk storlek för det viktigaste.
Vit kuvertväska med gulddetalj - Elegant vit kuvertväska med en stilren gulddetalj på framsidan. Väskan har en praktisk magnetknapp och flera fack inuti för enkel organisering. Perfekt för att bära det nödvändigaste med stil.
Svart vit kuvertväska - Svart vit kuvertväska med texten L V. Funkar även som plånbok.
Vit och svart kuvertväska från Guess - Snygg kuvertväska från Guess i vit skinnimitation med svarta detaljer och metallplatta framtill. Väskan har ett blommigt innerfoder i rosa och blå toner, samt dragkedja på insidan. Perfekt för att lyfta din outfit med en stilren touch.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Intressekoll väska ~ inspirerad - Kollar intresse på denna inspirerad väska. Enligt tidigare säljare är den i äkta läder, men jag är osäker. I min mening är den i fantastiskt kvalite och stabil. Den är använd, tecken på användning Se ALLA bilder, då jag ej tar några returer på denna så va noggrann. Jag skickar GÄRNA fler bilder Mått: L: 30 - H: 25 (ca) Skambud undanbedes, tack.  Irrelevanta frågor kommer ej besvaras.  Liten extra gåva vid varje köp 💫 priset är satt till 800:- men vid Seriöst intresse är jag öppen för bud
Rosa axelväska från Valentino rockstud garavani - Säljer en snygg rosa axelväska från Valentino med guldiga nitar runt kanterna. Väskan har en stilren, rektangulär form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som vill ha en trendig accessoar med lyxig känsla.
By Malene Birger Abigail väska  - Använd väldigt sparsamt, få gånger I utmärkt skick, väskan har inga slitage heller defekt, handtag är i perfekt skick dock det finns små vita sträckor på ena sidan och botten av väskan (både på utsidan) (se bild 6&7 ) och små fläckar på insidan (har inte försökt ta bort, bild 4) Mått: Höjd 33 x Längd 56 x Vidd 18 cm Nypris 3200 kr
Svart YSL handväska  - Hjälper min mamma sälja sin väska. Väldigt fint skick inga defekter. Kommer såklart med kvitto
Svart handväska Zadig & Voltaire - Cool svart handväska från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedjor. Väskan har både handtag och axelrem, samt dekorativa nitar längs kanterna. Perfekt för dig som vill ha en edgy och stilren accessoar.
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Snygg svart axelväska från Yves Saint Laurent med guldigt YSL-emblem framtill. Väskan har en stilren, rektangulär form och justerbar axelrem. Tillverkad i slätt skinn med minimalistisk design och gulddetaljer som ger en lyxig vibe 😊    1a bild lånad
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤
Svart handväska med dragkedja - 💕INTRESSEKOLL,SKRIV INNAN OM NI VILL KÖPA 💕på denna jätte snygga väskan från Gina tricot,den säljs inte längre och är använd fåtal gånger.