Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rosa söt väska - Väskan är i hård plast och har en bra uppbyggnad. Kan användas t.ex på stranden eller nu till Barbie premiären om man så önskar.
Rosa väska  - Gullig rosa väska💕 skriv privat för fler bilder
Rosa väska  - En super fin rosa väska som jag köpt från hm! kostade 149kr innan som ni ser men köpte den när de var rea! Helt oanvänd med lappen kvar och allt papper i fortfarande.
Rosa väska - Rosa handväska från h&m köpt för 150kr har 2 små smink fläckar innuti säljer då jag inte ändvänder sen
Rosa väska - Väskan är ungefär lika stor som en hand, men såå söt. Mycket bra skick.
Rosa väska  - Jättesöt väska från Hm, inte använd! Frakt tillkommer ❤️
Rosa väska  - Fräsch rosa väska med snygga silver detaljer🤩 den är i bra skick och passar till allt!!
Rosa väska - En ljusrosa väska köpt på HM för massa år sedan. Knappt använd. 100kr+frakt💕
Rosa väska
Rosa väska  - 89 Rosa väska  - 90

Rosa väska

Storlek: ONESIZE
Kategori: Väskor
Märke: H&M

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en superfin laxrosa väska från H&M, kommer tyvärr inte till användning, superbra skick!

Vasa1
Vasa1
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci i brunt och beige med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och detaljer i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ikonisk logga framtill.
Zadig liknande väska - Zadig liknande handväska i skinnimitation med två rejäla handtag, dragkedjor framtill och en snygga silverfärgade detaljer. Den har ett rymligt fack med innerfickor och beige foder. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en edgy vibe till din outfit. Använd ca 2 gånger
Brun/khaki handväska med gulddetaljer - Snygg handväska med guldfärgade detaljer och dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och en lång axelrem som går att ta av. Mått finns på bilderna och passar perfekt till alla dina essentials. Pris går att diskutera💞
Zadig & Voltaire liknande väska  - Säljer denna Beiga Zadig & Voltaire väska,använt ett par gånger.Jätte snygg väska.💕Köparen står för frakt💕 pris kan diskuteras!
Mini läder handväska - Säljer en snygg liten väska med guld detaljer. Vid snabb affär så kan priset diskuteras ❤️
Svart hand/axelväska från Raffinato - Aldrig andvänd svart axelväska från Raffinato i mjukt skinnimitation. Väskan har en snygg rynkad design med dragsko upptill och justerbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och kommer med original dustbag.
Handväska - KLICKA PÅ KÖP NU! så fin och populär, gör varje outfit snyggare ❤️‍🔥❤️‍🔥 asball färg, små tecken på användning men inget man tydligt ser, axelband medföljer!
Svart quiltad handväska från Miu Miu - Supersnygg svart handväska från Miu Miu i quiltad skinn med guldfärgade detaljer och logga framtill. Väskan har en rundad form, dragkedja upptill och medföljande axelrem. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.