Alla kategorier > Mode > Väskor
Rutig virkad väska
Rutig virkad väska  - 89 Rutig virkad väska  - 90 Rutig virkad väska  - 91

Rutig virkad väska

Storlek: 17X37X16,5
Kategori: Väskor

250 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Säljer dessa rutiga virkade väskor som jag virkar själv❤️ de är rymliga och får plast med bra mycket perfekt till stranden till exempel☀️ om du skulle vara intresserad är det bara att skriva🥰 olika färgalternativ går att fixa efter dina val👒 ( vid köp får du tänka på att det tar ett tag att göra de<3)

Diana
Diana
(18)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rutig virkad väska - ❗️OBS!! Mörk- och mellanblåa är sålda❗️Väskor som jag virkat själv. 350 styck + frakt. Måtten i bild 3 är ungefärliga eftersom väskorna är handgjorda. ⭐️Erbjudande! Köp en topp med ordinarie pris 250 och en väska och få båda för 400!⭐️
Virkad väska - Hemma virkad stor väska. Axelremmen går att justera!
Virkad väska - Gul och orange virkad väska.
virkad väska - säljer min fina virkade tote-bag 💓
Virkad väska  - Jättefin virkad väska!! Tyvärr har den fått fläckar från jeans.. pris går att diskutera!
Virkad väska - Säljer nu min super fina väska som jag virkat själv men som tyvärr inte kommer till användning, därav varför väskan är lite dyrare då garnet har kostat mycket och det har tagit tid att tillverka❤️🧶
Andra annonser från Väskor
Visa alla
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
Svart handväska i skinn med dragkedja - Snygg svart handväska i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedja upptill. Väskan har både handtag och en avtagbar axelrem som kan fästas med karbinhakar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och praktisk väska till vardagen.
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
 Alma handväska -  Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dubbla handtag och en hängande tag. Tillverkad i canvas med detaljer i mörkbrunt skinn. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk och stilren accessoar.
Svart YSL handväska  - Hjälper min mamma sälja sin väska. Väldigt fint skick inga defekter. Kommer såklart med kvitto
Louis vuitton väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton axelväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och beigea detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och superenkel att matcha till olika outfits. Måtten är 16 x 10 x 7.5 cm.🫶
Louis Vuitton Speedy Monogram väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton Speedy handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤