Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Glittrig ryggsäck med kattmotiv - Säljer en superfin glittrig ryggsäck i guld med ett gulligt kattmotiv. Väskan har svarta detaljer som öron och morrhår, samt justerbara axelband. Perfekt för att ge lite extra bling till din outfit!
Ryggsäck - En gullig ryggsäck för den mindre, (eller den äldre) . Virkad med två trådar (akryl+bomull) vilket ger ryggsäcken mer stadga. Ej fodrad! Priset är satt efter hur lång tid det tagit att virka väskan, ändå är den extremt underprisad. (: Frakt tillkommer😊
Ryggsäck  - Ryggsäck med blommigt mönster, helt ny:)
Svart glittrig ryggsäck från Nfinity liten - Säljer en svart ryggsäck från Nfinity med glittrig yta och stort vitt logotryck på framsidan. Väskan har flera fack med dragkedja och sidofickor, perfekt för att bära med sig allt man behöver. Stilren och snygg design som sticker ut. Nypris 1199
Vintage ryggsäck från USA  - Supersöt liten ljuslila ryggsäck med broderad fjäril och Ior från Nalle Puh. Väskan har en fluffig kant och justerbara axelremmar. Väskan skall vara från 90-talet och köpt i USA! Köptes för ca 350kr med frakt, aldrig använt.
Lila ryggsäck med mönster - Säljer en snygg lila ryggsäck med geometriskt mönster. Ryggsäcken har flera fack och justerbara remmar för bästa passform. Perfekt för skolan eller utflykter. Den har också reflexdetaljer för ökad synlighet i mörker. Väldigt praktisk och rymlig och speciell fack för hörlurar!!
Blommig ryggsäck med snörning - Säljer en snygg gympåse/ryggsäck med blommigt mönster i lila, grönt och vitt. Väskan har snörning och är perfekt att slänga över axeln när du ska iväg. Materialet känns lätt och smidigt, och blommorna ger en fräsch vibe.
Glittrig ryggsäck
Glittrig ryggsäck  - 89 Glittrig ryggsäck  - 90 Glittrig ryggsäck  - 91

Glittrig ryggsäck

Storlek: Medium
Kategori: Väskor
Färg: Lila

75 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Glittrig ryggsäck

Lonepn
Lonepn
(44)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
handväska  - Cool svart axelväska med flätat handtag och flera dekorativa remmar. Väskan dragkedja upptill och en extra ficka framtill med dragkedja. Snygga metalldetaljer och en kompakt, boxig form som ger en edgy vibe.
Vit handväska  - Säljer nu min favvo väska då jag söker nytt. Bredd: 35cm. Höjd: 21cm. Djup: 15cm. Ett handtag lite slitet, se sista bilden.
Väska  - Aldrig använd
Zadig & Voltaire väska  - Liten vit Zadig väska med två olika kedjlänger🫶🏼
Beige handväska i sliten denim - Cool beige handväska i denim med slitna detaljer och grova sömmar. Väskan har två rejäla handtag och en stor dragkedja upptill. Perfekt för dig som gillar en edgy och avslappnad stil. Unik look som sticker ut!
Zadig väska svart - Säljer en svart zadig volataire väska i superbra skick, köpt här på plick, både kort och lång kedja tillkommer💓
Svart axelväska i skinnimitation - Säljer en svart jätte fin handväska från Swedora. Det är den större modellen (storlek 30). Väskan är aldrig använd och är i nytt skick. Jätte bra med utrymme och bra material. Axelband ingår så det går att välja längd på väskan.
Monogram handväska - Elegant och stilren handväska perfekt för vardagsbruk + långt band.❤️ Väskan är second hand men ser helt ny ut och tillverkad i ett klassiskt monogrammönster med detaljer i brunt. Den har gott om utrymme för dina viktigaste saker. ❤️❤️pris kan diskuteras!