Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
axelväska Yves Saint Laurent - axelväska YSL Perfekt för dig som vill ha en lyxig och trendig accessoar till outfiten. Använd ett par gånger men inget som syns, pris kan diskuteras.
Vit axelväska från Saint Laurent - Snygg och stilren vit axelväska från Saint Laurent med guldigt YSL-emblem framtill. Väskan har breda axelremmar och är tillverkad i exklusivt skinn. Perfekt för dig som vill ha en lyxig och rymlig väska med ikonisk design.
Saint Laurent Envelope Chain Wallet - Klassisk vit läder väska från YSL, använd under något tillfälle men ser oanvänt ut, otroligt skick!🌟  Kvitto finns❗️  22,5 CM📏  Pris kan diskuteras  Postar inom 24h✅📦
Vit axelväska med ormmönster från Saint Laurent - Säljer en snygg vit axelväska från Saint Laurent med ormmönster och guldfärgad kedja. Väskan har en stor YSL-logga framtill och är perfekt för att lyfta vilken outfit som helst.
Vit quiltad axelväska från Saint Laurent - Säljer en snygg vit axelväska från Saint Laurent med guldiga kedjor och YSL-logga framtill. Väskan är quiltad i ett V-mönster och har en praktisk dragkedja inuti. Tillverkad i mjukt skinn och har en stilren, lyxig look som verkligen sticker ut. Vid snabb affär kan jag gå ner i pris. Ver inte om den är äkta.
Vit axelväska från Saint Laurent - Snygg vit axelväska från Saint Laurent med quiltad design och guldfärgade kedjedetaljer. Väskan har en elegant YSL-logga på framsidan och ett praktiskt innerfack med dragkedja. Perfekt för att ge din outfit en lyxig touch. 30x22cm. Använd fåtal gånger så väldigt fint skick. finns inget äkthetsbevis tyvärr.
Saint Laurent Väska - Perfect condition. Priset kan diskuteras
Vit axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en stilren vit axelväska från Yves Saint Laurent med guldfärgad logga framtill. Väskan har quiltad design och kedjerem med inslag av vitt material. Perfekt för att lyfta din outfit!
Saint Laurent
Saint Laurent - 89 Saint Laurent - 90

Saint Laurent

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Vit

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hej Jag säljer denna fina vita Saint Laurent väska då den aldrig kommer till användning, har använt den ett få antal gånger så den ser nästan helt ny ut.

Sofia
Sofia
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Vinröd clutchväska från Raffinato - Säljer en vinröd clutchväska från Raffinato i mjuk skinnimitation. I storlek medium. Säljer eftersom den inte kommer till användning🥰🙌Skriv för fler bilder!
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!
Kurt geiger väska  - Supeeersnyyyyggg väska från Kurt geiger, passar till så många färger och outfits, och är så rymlig💕 Bästa väskan verkligen!!!
Clutch från becksöndergaard💕 - Jätte fin clutch från becksöndergaard. I princip ny. Använd ett fåtal gånger men gick tyvärr sönder (se bilden). Går säkert att fixa med superlim❤️
Svart axelväska från Kurt Geiger - Säljer en snygg svart axelväska från Kurt Geiger med grovvävt tyg i mörka toner och inslag av rött och blått och glitter.Väskan är använd och har tappat ett öga på örnen och har tyvärr ett hål i ena innefacket men fortfarande väldigt fin.
Lila handväska med volanger - Säljer en lila handväska med snygga volangdetaljer och flätade handtag i matchande färg. Väskan har dragkedja upptill och ett rymligt fack inuti. Materialet är mjukt skinnliknande syntet och detaljer i silver. Perfekt storlek för det viktigaste. Lite av färgen har lossnat runt väskan, samt ena handtaget sitter lite löst (kolla bild)!
By Malene Birger väska - Stilren väska från Malene Birger i modellen Abigail, smala axelband, insidan är rymlig och har en matchande innerficka. I fint skick 🩷
Beige/Taupe handväska  - Använd fåtal gånger. Axelband medföljer, se bild. Köpt i en butik i Nice.