Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kedjeväska - En jättesnygg brun kedjeväska som inte kommit till användning💕
Kedjeväska - Säljer min fina gråa kedjeväska❣️❣️ Kommer tyvärr ej till användning längre men är i fint skick, kontakta för fler bilder eller frågor 🥰🥰
Kedjeväska - Cool svart axelväska i mockaimitation med glansig finish och kraftiga silverfärgade kedjor som axelremmar och längs kanterna. Väskan har en mjuk, slouchy form och dragkedja på insidan. Perfekt för dig som gillar edgy och trendig stil.
Kedjeväska - Superfin väska köpt på CHEALSEA i Göteborg🧚🏽‍♀️
Fin kedjeväska  - Superfin svart väska med lite shimmer/glitter.  leopard tyg inuti. Säljer för 230kr. Köpare står för frakten
Kedjeväska  - Svart fin väska med kedja 💕
Kedjeväska - Perfekt väska!! Säljer då den inte andvänds längre
Svart kedjeväska - Säljer den här svarta kedjeväskan från design by amor! Den är aldrig använd💓original pris 400kr
Kedjeväska
Kedjeväska  - 89 Kedjeväska  - 90 Kedjeväska  - 91

Kedjeväska

Storlek: .
Kategori: Väskor

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Kedjeväska i sammet🖤

Agnes flink
Agnes flink
(19)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
ATP atelier vinröd väska  - Säljer denna vinröda väskan från ATP atelier som inte säljs längre!!! Superfin och jättebra skick då jag använd den väldigt försiktigt, jag har kvar kvittot och dustbag som följer med om man köper!!
Vit handväska med silverdetaljer - Jättesnygg vit handväska. Helt ny, aldrig använt den💕
 Silver axelväska - Säljer en väska i silver skinn med coola detaljer som dragkedja och nitar. Väskan har både handtag och axelrem, samt ett stort fack och innerficka med dragkedja. Perfekt för dig som vill sticka ut med en statementväska.
Mönstrad kuvertväska från beck söndergaard - Säljer en unik kuvertväska från becksöndergaard med ett färgstarkt, zigzag-mönster i rosa, grön, gul och beige. Väskan har en mjuk, vadderad form och är tillverkad i textilmaterial med innerfoder i brunt tyg. Perfekt för dig som gillar statement-accessoarer.
Väska - Helt ny
Svart axelväska  - Aldrig använd
Brun handväska från Gina Tricot - Snygg brun handväska i skinnimitation från Gina Tricot med guldfärgade detaljer och dragkedja framtill. Väskan har dubbla handtag, innerfack med dragkedja och dekorativa nitar.
datorfodral  - INTRESSEKOLL på detta ursnygga unika datorfodralet, köpt från ett avgånget UF företag så görs inte längre 🥰HÖGST prisförslag är 450kr