Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska - så snygg & praktisk väska inköpt på Ur&Penn som tyvärr inte kommer till användning 🥰 metallen i spännet har blivit lite missfärgad (se bild 2). färgen är lite grå-silver/metallic, måtten är 17,5x14x5 cm 💕skriv för fler bilder!
Väska - Från zara. Slutsålt 🥰
Väska - Säljer denna fina silveraktiga handväska från Zara. Helt okej skick. Går att ta av kedjan om man vill använda den som kuvertväska ❤️
Väska - Jättefint skick
Väska - Fin liten väska
Väska - Grå väska med silver detaljer, bra skick!!🪩
Väska - fin silver metallic väska från zara
Väska - Glittrig väska, använd 1 gång
Väska
Väska  - 89 Väska  - 90 Väska  - 91

Väska

Storlek: ONE SIZE
Kategori: Väskor

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Liten fin silvrig och glittrig handväska, perfekt till bal eller andra tillställningar! Så gott som ny!

Linnea Oskarsson
Linnea Oskarsson
(5)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
YSL väska - Säljer en svart quiltad axelväska från YSL med klassisk silverfärgad logga framtill. Väskan har kedjerem och ett snyggt mönster med diagonala sömmar. Insidan är vinröd med dragkedjefack för småsaker. Perfekt storlek för det viktigaste.
Vit och svart Longchamp handväska - Snygg väska från longchamp. Liten svart vit modell, axelband finns till. Den är köpt på Plick sedan innan men har inga tydliga tecken på användning
Svart axelväska  - Aldrig använd
Rosa flätad axelväska  - Säljer en superfin rosa axelväska med flätad design och lång axelrem. Väskan har en kompakt form och är perfekt för att bära det viktigaste. Den är gjord i ett material som liknar skinn och har en trendig look som verkligen sticker ut.
Louis vuitton väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton axelväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och beigea detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och superenkel att matcha till olika outfits. Måtten är 16 x 10 x 7.5 cm.🫶
Mönstrad kuvertväska från beck söndergaard - Säljer en unik kuvertväska från becksöndergaard med ett färgstarkt, zigzag-mönster i rosa, grön, gul och beige. Väskan har en mjuk, vadderad form och är tillverkad i textilmaterial med innerfoder i brunt tyg. Perfekt för dig som gillar statement-accessoarer.
ATP atelier vinröd väska  - Säljer denna vinröda väskan från ATP atelier som inte säljs längre!!! Superfin och jättebra skick då jag använd den väldigt försiktigt, jag har kvar kvittot och dustbag som följer med om man köper!!
Vit handväska med silverdetaljer - Jättesnygg vit handväska. Helt ny, aldrig använt den💕