Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska - Liten väska perfekt till våren❤️ svart! Den är lite sliten då den är second hand
Väska - Säljer väska, en röd ”liten” unbranded med samma modell som den på bilden, för mer bilder skriv till mig så löser jag det❤️ Säljs för 99kr+frakt❤️
Väska  - Liten cool väska i mocka  🌱❣️ brun/oliv färg. Får perfekt plats med mobilen och andra saker
Väska  - Säljer min Zara väska som är köpt här på Plick då den inte kommer till användning längre! För fler och bättre bilder är det bara att kontakta mig!!💕🫶🏻
väska - helt ny plånboksväska, säljer för att den inte kommit till använing
Väskor
Väskor  - 89

Väskor

Storlek: ALL SIZE
Kategori: Väskor

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Diy

Nx1terry
Nx1terry
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Hoodie diy - Diy, häftigt tröja. Följ gärna mig för det kommer flera statement diy kläder
Jeans - Bra skick passar bra
Jeans - Bra skick passar bra , pris kan vi diskutera
hoddie - Bra skick.  Äkta såklart, säljer den för 1500kr, pris kan vi diskutera. Har bytt ut snöre på luvan , har kvittot på det.
Nike skor - Bra skick använder inte de längre
Jacka - Bra skick, använder inte den längre
Zara väska  - Har bara haft den i 2 veckor, bra skick
Jordans 1 - Köpte den för 1,8, har haft den i 2 veckor. Använder aldrig den längre. Storlek 41. Slutpriset 1500
Liknande annonser
Visa alla