Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Färgglada väskor med blommotiv - Säljer ett set av tre färgglada väskor i orange, grön och gul med stora blommotiv. Väskorna är tillverkade i ett nätliknande material och har enkla handtag. Perfekta för en somrig look!Man kan använda som inredning🐣🐣
Väska  - Liten väska i snygg ljus grön färg, har både ett långt band och ett kort handtag
Snygg väska - En söt väska man kan ha till vardags eller annat, har både långt och kort band, helt oanvänd 💖
Väska - Märke-Monki, yttermaterial-Syntetiskt Läder. Väska i nyskick.
Väska  - Grön väska som inte kommer till användning  Frakt ingår i priset
Väska - Säljer denna mörkgröna väska från gina tricot i nyskick för att den tyvärr inte kommer till användning. Hör av dig om du har några frågor eller funderingar!
Söt väska med blommotiv
Söt väska med blommotiv  - 89 Söt väska med blommotiv  - 90

Söt väska med blommotiv

Storlek: X
Kategori: Väskor

90 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Söt grön väska med blomma på✨ köpt secondhand🌼 i väldigt fint skick! Frakten går på 42kr annars möts jag upp i slussen ✨

norma666
norma666
(31)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart clutchväska Milano small - Snygg svart clutchväska från Milano i liten storlek. Väskan har en mjuk, rundad form med dragsko och smala axelband. Tillverkad i slätt material som ger en stilren look. Perfekt för att bära det viktigaste när du vill hålla det enkelt och trendigt.är knappt använd så är i mycket bra skick!har inga defekter! Men har it prislapp eller original förpackning
Juicy couture väska  - Vintage Svart juicy couture väska med silver detaljer🫶🏼Så fin men använder inte längre! I väldigt bra skick. Rymlig, ungefär som ett A4 papper🫶🏼
Rosa Balenciaga axelväska i skinn - En helt ny populär väska från blensciaga i skinn, väskan är från Kina alltså äkthet. ❌
Bucket bag  - Säljer en snygg axelväska  i klassiskt monogrammönster. Väskan är brun med ljusbruna och röda detaljer, har justerbar axelrem och stängs med snörning. Materialet är skinn och canvas, perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Svart shoppingväska från Saint Laurent - Stilren svart shoppingväska från Saint Laurent i skinn med klassisk YSL-logga i guld framtill. Väskan har rymlig form och breda axelband som gör den enkel att bära. Perfekt för dig som vill ha både lyx och funktion i vardagen.
Guldig kuvertväska i syntetmaterial - Säljer en snygg guldig kuvertväska med flätad look. Väskan har en mjuk och rundad form, perfekt att hålla i handen. Materialet är syntet och har en glittrig finish som verkligen sticker ut. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Atp Ateiler väska - Säljer en superfin rosa handväska med unikt vadderat handtag och asymmetrisk lockstängning. Väskan har en stilren design och är tillverkad i slätt syntetmaterial. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en trendig touch till din outfit. Tar emot byten!! Första bilden lånad
Svart handväska  - Snygg svart handväska från design by Amor skinnimitation med flätade handtag, guldfärgade metalldetaljer och dragkedja framtill. Väskan har dekorativa tofsar och flera fack. Perfekt accessoar för dig som gillar stilrena men ändå coola väskor.