Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Strandväska  - Jättefin Strandväska pris 249kr
Strandväska - Jätte fin och ny strandväska
Svart strandväska  - Stor svart shoppingväska från AP Summer Days med flätad look och breda handtag. Väskan är tillverkad i syntetmaterial och har en öppen topp, perfekt för att bära med sig allt man behöver. Enkel och stilren design som funkar till många outfits.
Svart strandväska - Svart strandväska🖤
Randig shoppingväska/ strandväska - Snygg shoppingväska med breda svarta och beige ränder och coola handtag i bambu. Väskan har en korgliknande form och är perfekt för dig som vill sticka ut med en trendig accessoar. Passar till alla dina outfits och rymmer allt du behöver.
Strandväska - . Superfin! Perfekt till sommaren och resor!  Möts upp och postar.
Strandväska  - Så fin strandväska med blå tassels, stor så man får plats med det man vill ha med. Köpt i Palma förra sommaren och knappt använd.
Svart strandväska
Svart strandväska  - 89 Svart strandväska  - 90 Svart strandväska  - 91

Svart strandväska

Storlek: Mellan
Kategori: Väskor
Färg: Svart

10 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Gullig strandväska med snäckor på! Vattentåligt, plastigt material. Inga fler bilder eller info. Vinnande bud betalar med köp nu

EJ AKTIV! Kajsas UTFÖRSÄLJNING
EJ AKTIV! Kajsas UTFÖRSÄLJNING
(13)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart axelväska i skinnimitation - Säljer en svart jätte fin handväska från Swedora. Det är den större modellen (storlek 30). Väskan är aldrig använd och är i nytt skick. Jätte bra med utrymme och bra material. Axelband ingår så det går att välja längd på väskan.
Axelväska - Supersnygg svart axelväska helt ny och oanvänd, allt som visas i bilden medföljer, skickas inom 24 timmar.
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci i beige och brunt med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och detaljer i brunt skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt trendig logga framtill.
Brun/khaki handväska med gulddetaljer - Snygg handväska med guldfärgade detaljer och dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och en lång axelrem som går att ta av. Mått finns på bilderna och passar perfekt till alla dina essentials. Pris går att diskutera💞
Monogram handväska - Elegant och stilren handväska perfekt för vardagsbruk + långt band.❤️ Väskan är second hand men ser helt ny ut och tillverkad i ett klassiskt monogrammönster med detaljer i brunt. Den har gott om utrymme för dina viktigaste saker. ❤️❤️pris kan diskuteras!
Vit handväska  - Säljer nu min favvo väska då jag söker nytt. Bredd: 35cm. Höjd: 21cm. Djup: 15cm. Ett handtag lite slitet, se sista bilden.
Gplånbok korthållare i flera färger - (Du får bara en plånbok och om du vill ha en speciell färg kan du bara fråga) Säljer exklusiva Gplånbok korthållare i skinn med ikoniskt grafiskt mönster. Finns i marinblått, blått, grönt och grått. Perfekt storlek för kort och cash, med stilren och lyxig vibe. Levereras i original ask med Golånbok Paris-kort.
Rosa quiltad handväska - Supersöt rosa handväska, quiltad  med guldfärgade detaljer och dragkedja. Axelband som tillhör väskan och dustbag medkommer.