Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Marimekko väska olkalaukku urbaani - En äldre modell av olkalaukku urbani men i toppen skick. Den är lite större än andra modeller och får plats med 13” dator. 32x30x13 cm.
Svart väska från Marimekko - Säljer en stilren svart väska från Marimekko. Perfekt för vardagsbruk med ett enkelt och klassiskt utseende. Väskan har två handtag och är i mycket bra skick. Passar till alla säsonger och outfits!
Randig axelväska från Marimekko - Snygg axelväska från Marimekko med svartvita ränder. Väskan har en praktisk dragkedja och en justerbar axelrem. Perfekt för att bära med sig det nödvändigaste med stil. Bra skick!
Marimekko läder handväska. Ny - Ny marimekko blå läderväska.
Marimekko Necessär / Liten Väska  - Oanvänd necessär med en av Marimekkos klassiska stora blommönster i blått och vitt. Nysckick, som ny.
Säljer min marimekko väska - Säljer min orangea marimekko väska eftersom jag inte använder den längre. Nypris 1850 kr och måtten är 32,30 och 13.
Marimekko Shoulder bag  - Design väska märke Marimekko i ny skick!
Marimekko väska
Marimekko väska - 89 Marimekko väska - 90 Marimekko väska - 91

Marimekko väska

Storlek: -
Kategori: Väskor

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersnygg vintage axelremsväska från Marimekko, finns ej att köpa längre. Köpte för 700kr, samma modell med annat mönster säljs på Zalando för 1200kr! Säljer för 350❤️ Den är jätterymlig trots sin storlek och får lätt plats med både plånbok, mobil och vattenflaska! Superbra skick

Bella
Bella
(20)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Beige axelväska med kedja - Säljer en beige axelväska från med monogram över hela väskan. Väskan har en snygg guldfärgad kedja som axelrem och guldfärgade detaljer, samt dragkedja upptill. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
By Malene Birger väska - Stilren väska från Malene Birger i modellen Abigail, smala axelband, insidan är rymlig och har en matchande innerficka. I fint skick 🩷
Clutch från becksöndergaard💕 - Jätte fin clutch från becksöndergaard. I princip ny. Använd ett fåtal gånger men gick tyvärr sönder (se bilden). Går säkert att fixa med superlim❤️
Beige/Taupe handväska  - Använd fåtal gånger. Axelband medföljer, se bild. Köpt i en butik i Nice.
Brun mocka väska - Brun mocka väska med guld detalj✨ Säljer denna eleganta och fina bruna mocka väskan perfekt som julklapp😍 Eller till sig själv✨ Den är i ny skick med inga defekter✨ Har en guld detalj i mitten✨ Den utrymmer mycket och är stor i utrymme. Man får plats med allt man vill ha✨ Har även ett fack i väskan för till exempel korthållare✨ Stängs med guld knapp✨ Hör av dig vid frågor, rabatt finns✨🌸 #mockaväska #brunmockaväska
Caviar väska  - En sofistikerad axelväska i strukturerat caviar-läder som kombinerar klassisk elegans med modern funktion. Väskan har ett stilrent quiltat mönster som ger ett exklusivt uttryck och samtidigt gör lädret extra slitstarkt och tåligt för vardaglig användning.  Den silverfärgade kedjeremmen, flätad med läder, ger en lyxig känsla och kan bäras både på axeln eller i handen. Väskans lock stängs med ett dekorativt vridlås i metall som ger ett diskret men ikoniskt intryck.
Svart läder väska me guld logga - Pris kan diskuteras vid snabb affär då ja ska åka iväg 31 dec. Använd men i bra skick. Behövt knyta kedjan inne i väskan så att axelbandet ska vara i rätt storlek.
Maison Margiela svart korthållare i skinn - Minimalistisk svart korthållare från Maison Margiela i exklusivt präglat skinn. Har flera kortfack samt plats för sedlar och den ikoniska vita logotypen framtill. Kommer med original dustbag och box – perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer. Tar emot prisförslag. Skriv vid minsta frågan