Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Beige väska - Aldrig använd och i toppen skick
Beige väska  - Beige väska använd ett fåtal gånger💕
Beige väska - Snygg beige väska, endast använd några gånger och är i väldigt bra skick. Tveka inte på att fråga om du är intresserad🥰
Beige väska - Säljer denna väska som jag aldrig använt. Den har fortfarande kvar prislappen, så den är helt i nyskick. Men den har fått fläckar på sig. Man kan både ha den som en axelremsväska och en handväska. Skicka gärna prisförslag. Köparen står för frakten!
Beige väska  - Beige väska från ginatricot
Snygg beige väska  - Knappt använd då den inte är min stil
Beige väska - Beige axelremsväska
Beige väska - jättefin köpt utomlands
Beige väska
Beige väska - 89 Beige väska - 90 Beige väska - 91

Beige väska

Storlek: INGEN STORLEK
Kategori: Väskor

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En beige väska som endast är använd en gång från SHEIN. Högsta bud vinner! 🥰

Nathalie kasunic
Nathalie kasunic
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla