Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Snygg lite svart väska!! - Säljer dena jätte snygga lila svarta väskan😍med juster bart band på längden, jag har gjort ett litet eget hål för att få den perfekt längden på bandet💕
Svart liten väska - Säljer en svart väska, som inte är använd!
liten svart väska - liten axelremsväska med tillhörande korthållare. passar en iphone13
Liten svart väska med vridlås.  - Lite svart väska köpt från Shein. Aldrig använd, fortfarande i förpackningen.
Svart liten väska  - Så fin lite mindre väska men ändå mycket utrymme i! Köpte den för ca 1000
Svart liten väska  - Säljer en jätte söt svart lite väska som aldrig kommit till användning. Kommer inte ihåg vart den är köpt.
Liten svart väska  - Liten axel väska ungefär 15cm lång. Vet inte vart den är köpt. Använd 1 sommar
Liten svart väska
Liten svart väska  - 89 Liten svart väska  - 90 Liten svart väska  - 91

Liten svart väska

Storlek: -
Kategori: Väskor

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Liten oanvänd väska som ska säljas! Band till väskan kan även tas bort💗

Botuladawi
Botuladawi
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Vinröd flätad clutch väska  - Säljer en vinröd flätad clutchbag med lång axelrem. Väskan har ett rymligt fack med dragkedja på insidan.
valentino handväska - Valentino liknande handväska 💖 Har några defekter så kom privat för bild på dom.
Väska GinaTricot - Använd men i gott skick 🌸
zadig / zadigvoltaire  - Säljer då den ej kommer t användning  Säljer en svart quiltad axelväska från Rebecca Minkoff med coolt hexagonmönster och silverfärgad kedjerem. Väskan har en snygg metallogo framtill och dragkedja längst ner. Perfekt för dig som vill .
Svart Balenciaga handväska i skinn - Cool svart handväska från Balenciaga i äkta skinn med silverfärgade metalldetaljer, dragkedja framtill och nitar. Kommer med extra axelrem och spegel. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en edgy vibe till din outfit.
Handväska med FF-mönster - Säljer en ikonisk handväska med det klassiska FF-logomönstret i svart och brunt. Väskan har guldfärgade detaljer, kedjerem och en stor metallspänne framtill. Använd ett fåtal gånger och är i otrolig kvalitet! Dustbag tillkommer☀️
Vit handväska från Balenciaga - OBS, vet inte om de är äkta! Så därav priset. Snygg vit/beige  handväska med klassiska detaljer, flätat handtag och dragkedjor både fram och inuti.  Och lite smutsig.