Alla kategorier > Mode > Väskor
Shopping väska
Shopping väska - 89 Shopping väska - 90 Shopping väska - 91 Shopping väska - 92

Shopping väska

Storlek: Höjd29.0, bred 33.0, djup 12.0
Kategori: Väskor
Märke: H&M
Färg: Brun

250 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Shopper i jute bland canvas. Storlek H29, B33 Från H&M. Original pris 500,fanns inte längre. Säljer för att passar inte min stil. Jättebra kvalitet.

Nona Kartvelishvili
Nona Kartvelishvili
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Light light brun  shopping/beach väska med kedjehandtag - Stilren shopping/strand väska i beige/ljus brun bomullstyg med rejäla handtag i silverfärgad kedja. Robust väska som klarar massa saker i den. Väskan har en rymlig insida med flera fack och magnetknäppning upptill. Perfekt för dig som vill ha plats för allt och ändå se chic ut. Riktigt bra väska att ha till allt. Skickar direkt vid betalning. Så köpare får sin vara snabbt och kan använda den.  Då jag själv gillar allt jag säljer.
Svart shopping väska  - Aldrig använd, mycket rymlig
Blå shopping väska med mönster - Jättenice tote bag från lacoste😍😍😍Perfekt för skolan😋Helt ny, använd en gång men passade inte min stil❤️Köpt för 1785:- på zalando ❤️Skicka gärna bud! Kan hå ner i pris.
Rosa flätad väska shopping/sommar - Säljer en superfin rosa flätad väska som är perfekt för sommaren! Den har en härlig, livfull färg och är gjord av ett syntetmaterial som ser ut som rotting. Väskan har två handtag och en vågig kant upptill som ger den en söt touch. Perfekt för stranden eller en dag på stan!
Shopping  svartvit handväska - Snygg handväska  med ikoniskt svartvitt mönster och tydlig logga på axelremmen. Väskan har både handtag och axelrem, perfekt för att bära på olika sätt. Tillverkad i tålig bomull med strukturerad känsla och trendig design.
Väska  - Liten cool väska i mocka  🌱❣️ brun/oliv färg. Får perfekt plats med mobilen och andra saker
Väska  - Bucket väska med unik detalj!  H&M  Oanvänd, superfint skick  OCH har den perfekta bruna färgen👜🤎
Andra annonser från Väskor
Visa alla
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
Louis Vuitton Neverfull GM - Louis Vuitton Neverfull GM 🤎Har tecken på användning i den inre sidan på handtagen, annars i superfint skick. Köpt för 12.000 men säljer för billigare då kvittot försvann i flytten
Väska - Helt ny
Mulberry Bayswater - Mulberry Bayswater, vintage och lite slitage på baksida. Varsamt använd. Insidan bra med inget slitage. Använd gärna köp nu och skriv vid fler frågor
Dam väska  - Dam väska i mycket bra skick, använd ett par gånger
Louis Vuitton Speedy Monogram väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton Speedy handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Louis vuitton väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton axelväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och beigea detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och superenkel att matcha till olika outfits. Måtten är 16 x 10 x 7.5 cm.🫶