Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Beige nätväska med guldiga detaljer - Säljer en beige nätväska med guldiga kanter och handtag. Perfekt som accessoar till sommaren, lätt att bära och rymmer det viktigaste. Väskan har ett innerfoder i tyg och är både snygg och praktisk.
Italiensk guld handväska med cowprint detalj - Unik handväska i guldigt skinn med präglade blommönster och detaljer i päls på framsidan. Väskan har två handtag, dekorativa nitar och en ficka med paisleymönstrat foder i grönt och svart. Dragkedja upptill och flera fack inuti.
Brun väska med guld detaljer - Säljer denna superfina bruna fiorelli väskan med gulddetaljer som jag köpte för 800kr. Den är i utmärkt skick och har endast använts några gånger. Säljer väskan då jag har många andra och denna inte kommit till så stor användning.
Guld väska från Mauboussin multi use. - Snygg och kompakt guldväska från Mauboussin Parfums. Väskan har en hård yta med räfflad design och en praktisk dragkedja. Inuti finns en svart rem för enkel bärning. Perfekt för att förvara dina parfymer eller andra småsaker med stil.
Väska med guld detaljer  - Säljes då jag använt den mycket sällan.
Väska med guld detaljer
Väska med guld detaljer  - 89 Väska med guld detaljer  - 90 Väska med guld detaljer  - 91

Väska med guld detaljer

Storlek: LARGE
Kategori: Väskor
Märke: Glitter

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Väska från glitter med guld detaljer och dragkedja. Stor väska får plats med mycket, endast ett stort fack inuti. Fint skick. Inga defekter.

kaysa.andromeda
kaysa.andromeda
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Grå handväska med detaljer - Snygg grå handväska i skinnimitation med både handtag och avtagbar axelrem. Väskan har dekorativa nitar, spännen och flätade sidor. Framtill finns en praktisk ficka och insidan har en annan ficka. Mått: längd: 28cm bredd: 22cm handtag: 15cm (hälften) extra rem: 47cm
Svart väska - Snygg svart väska som aldrig är använd!!
Marlene Birger clutch - Super söt clutch från Marlene Birger🫰 kan senast shippa den 23 - är sedan borta framtill nyår💝fick tyvärr inte med kedjan vid mitt köp så har ingen kedja!
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har guldfärgad kedja, bruna skinn-detaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lyxig vibe med ikonisk logga framtill.
Svart handväska från Chloé med gulddetaljer -  Köptes från Vinted för över 10 tusen kr har haft den i 1 år nu den är som nästan helt ny
Resväska  - Behöver sälja det snabb. Mycket bra skick. Inga skador och inga problem på dragkedjor. Pris kan också diskutera
Svart handväska från Marc Jacobs - Säljer en snygg svart handväska från Marc Jacobs med guldfärgade metalldetaljer och en cool metallbricka framtill. Väskan är tillverkad i skinn och har dubbla handtag med dekorativa nitar och ringar. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med lyxig känsla.
Väska - Helt ny