Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Axelbandsväska - En söt axelbandväska med en ”boll” knappt andvänd❤️från glitter
Axelbandsväska - En olivgrön axelbandsväska från Nike. Ställbart axelband. Helt oanvänd!
Axelbandsväska  - Axelbandsväska men kan justeras till vilken längd du vill. Många fickor i väskan. Praktiskt och fin. Väldigt bra använd, förkommer inga defekter förutom vid magneten där man öppnar men det är inget anmärkningsvärt och märks inte ☺️
Axelbandsväska - Svart axelväska från Even&Odd med silverfärgade nitar och kedjerem. Väskan är i acceptabelt skick och har missfärgning på delar av kedjan och dragkedjan men det är inget som märks på långt håll, utöver det är den i väldigt bra skick.
Axelbandsväska  - Axelbandsväska, perfekta vardagsväskan. Denna väskan är gjord av svarta jeans på utsidan och grönt möbeltyg på insidan. Innuti finns en ficka på ena sidan där du kan lägga småsaker och två små fickor på andra sidan. Stängningen sker med en lite knapp på insidan. Axelbandet är justerbart genom att knyta på olika sätt, som längst ca 80cm.
Svart axelbandsväska - Svart axelbandsväska. Köpt på Kappahl för 200kr men säljer för 80kr + frakt. Väskan är knappt använd och i bra skick, den har ett innerfack med dragkedja 💖
Axelbandsväska - Frakt ingår inte.
Axelbandsväska - Säljer denna otroligt fina axelbandsväska. Lagom stor och man får plats med det som behövs. Otroligt bra skick, nästintill oanvänd. Chanell iknande med långt band. Ren och fin priset kan diskuteras 🤍
axelbandsväska
axelbandsväska - 89 axelbandsväska - 90 axelbandsväska - 91

axelbandsväska

Storlek: onesize
Kategori: Väskor
Färg: Marinblå

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

en jättesnygg axelbandsväska i mörkblå färg köpt secondhand

Linnéa Sundstén
Linnéa Sundstén
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
datorfodral  - INTRESSEKOLL på detta ursnygga unika datorfodralet, köpt från ett avgånget UF företag så görs inte längre 🥰HÖGST prisförslag är 450kr
Röd rosa Q Classic Baby Groove väska - Så cool rosaröd handväska i äkta läder från Marc by Marc Jacobs. Den ikoniska modellen Q Classic Baby Groove! En populär och eftertraktad vintagemodell med gulddetaljer och dubbla handtag. Långa bandet finns. Så fint skick och en otroligt snygg vintage väska🤍  Mått: 34x18x12 cm (undersida) Kan hämtas hemma hos mig i Nacka eller skickas 🤍
ATP atelier vinröd väska  - Säljer denna vinröda väskan från ATP atelier som inte säljs längre!!! Superfin och jättebra skick då jag använd den väldigt försiktigt, jag har kvar kvittot och dustbag som följer med om man köper!!
Brun handväska från Gina Tricot - Snygg brun handväska i skinnimitation från Gina Tricot med guldfärgade detaljer och dragkedja framtill. Väskan har dubbla handtag, innerfack med dragkedja och dekorativa nitar.
YSL Korthållare - Yves saint laurent plånbok i svart läder med gulddetaljer, det är en julklapp som inte kommer till användning. Den är helt i nyskick och allt medkommer 🩵
Mönstrad kuvertväska från beck söndergaard - Säljer en unik kuvertväska från becksöndergaard med ett färgstarkt, zigzag-mönster i rosa, grön, gul och beige. Väskan har en mjuk, vadderad form och är tillverkad i textilmaterial med innerfoder i brunt tyg. Perfekt för dig som gillar statement-accessoarer.
Svart axelväska i skinn - Använd fåtal gånger
Korthållare  - Helt ny och oanvänd korthållare. Allt på bild medföljer. Fraktar inom 24h