Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska - En snygg handväska som jag köpt från plick använd fåtal gånger. Scarf, rem och dustbag medkommer.Skriv om ni har några andra frågor eller funderingar💕
Väska  - Säljer ni min favvo väska då jag söker nytt. Bredd: 35cm. Höjd: 21cm. Djup: 15cm. Ett handtag lite slitet, se sista bilden.
Väska - Nano speedy, box ingår
Väska  - Vit axelväska
Väska - Så fin väska köpt i en affär i Spanien. Använd 1 gång! 💖
Väska  - Rosa väska med silver band, man kan ha den på två sätt.
Väskor  - Säljer några av mina kopior oanvända Jätte fin kvalitet... Säljs nu för 600:- styck, kan skicka fler bilder.
Joellofqvist

Väska

Storlek: ONE SIZE
Kategori: Väskor

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En gullig liten sidoväska med burberry inspo. Knappt använd dock fanns de ett handtag som klippt bort men syns knappt (Kan skicka bild) köparen står för frakt

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart handväska från Marc by Marc Jacobs - Såå fin väska ifrån Marc Jacobs! I fint skick men är vintage. Går även därmed inte att köpa längre och är svår att få tag på. Är den medelstora storleken och får plats med en MacBook Air. Sååå kär i denna väskan men tröttnat lite så därav säljer jag till rätt pris ÖPPEN FÖR ATT DISKUTERA PRIS VID SNABB AFFÄR
Gucci brun axelväska med kedja - Snygg axelväska från Gucci i brunt skinn och beige canvas med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och GG-logga i metall. Medföljer både dustbag och extra axelrem i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste.
monogram handväska - Säljer en klassisk brun handväska med ikoniskt monogrammönster och detaljer i ljusbrunt skinn. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och röd- och svartmönstrat innerfoder. Avtagbar axelrem medföljer för extra flexibilitet.
Louis Vuitton Monogram Denim Handväska - Snygg handväska från Louis Vuitton i blå denim med klassiskt monogrammönster och detaljer i brunt skinn. Väskan har robusta handtag, guldfärgade metalldetaljer och en unik låsdetalj framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en ikonisk designeraccessoar. Väskan är köpt på soleplus och är vintage! Väskan saknar även två knappar och har defekter!
Svart axelväska i skinn med gulddetalj - Stilren svart axelväska i skinn med breda sidor och snygg guldfärgad låsdetalj framtill. Väskan har långa axelband och minimalistisk design, perfekt för dig som gillar en klassisk look med modern twist. Banden har gått sönder men syns itne när man har den på sig
 Brun hörlursväska - Snygg liten hörlursväska från i klassiskt brunt monogrammönster med guldfärgad  och knapp. Perfekt för AirPods eller småsaker, tillverkad i skinn med exklusiv känsla och ikoniska -detaljer. Supersmidig att fästa på väskan eller nyckelringen.
Väska - Nano speedy, box ingår
Röd axelväska Valentino Garavani - Snygg röd axelväska från Valentino Garavani i äkta skinn med coola nitar runt kanterna och på axelremmen. Väskan har en mjuk, rundad form och justerbar rem. Perfekt för dig som gillar statement-accessoarer och vill sticka ut med lyxig design. Pris kan diskuteras