Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart quiltad axelväska med dragkedja - Snygg svart axelväska i skinnimitation med quiltad framsida och guldiga dragkedjor. Väskan har flera fack, plats för kort och ID, samt justerbar axelrem. Perfekt för mobilen och det viktigaste när du är på språng.
Svart quiltad ryggsäck med dragkedja - Snygg svart ryggsäck, medel stor och är knappt använd. Skriv gärna för mer bilder
Svart quiltad plånbok med dragkedja - Säljer en svart quiltad plånbok med guldigt logotypemblem framtill. Plånboken har dragkedja runtom och flera fack på insidan för kort och sedlar. Tillverkad i strukturerat skinn med snyggt mönster och exklusiv känsla.
Svart quiltad plånbok med dragkedja - Säljer en snygg och praktisk svart plånbok med quiltat mönster. Den har en dragkedja i guld och flera fack inuti för kort och kontanter. Perfekt för att hålla ordning på dina grejer! oanvänd
Svart quiltad axelväska med dragkedja - Snygg svart axelväska med quiltad struktur och justerbar axelrem i repdesign. Väskan har en praktisk dragkedja i guld och ett ljust innerfoder. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en cool touch till din outfit.
Svart quiltad plånbok med dragkedja - Snygg svart plånbok i quiltad design med dragkedja. Den har flera fack för kort och en praktisk dragkedja i guld för mynt. Perfekt för att hålla ordning på dina saker med stil!
Svart quiltad handväska med dragkedja - Snygg svart quiltad handväska i syntetmaterial med silverfärgad dragkedja runt om och praktiskt handtag upptill. Väskan har en boxig form och är perfekt för att organisera dina grejer. Enkel men trendig design som passar till många stilar. Stor så man kan ha med sina saker på resor/ utflykter🩷
Svart sminkväska med spegel - Säljer en praktisk svart sminkväska med inbyggd spegel Perfekt för att organisera smink. Perfekt för resor eller dagligt bruk! Den har tre olika styrkor
Shelas - Svart quiltad sminkväska med dragkedja
Shelas - Svart quiltad sminkväska med dragkedja - 0 Shelas - Svart quiltad sminkväska med dragkedja - 1 Shelas - Svart quiltad sminkväska med dragkedja - 2 Shelas - Svart quiltad sminkväska med dragkedja - 3 Shelas - Svart quiltad sminkväska med dragkedja - 4

Shelas - Svart quiltad sminkväska med dragkedja

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

230 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt oanvänd. Stor svart sminkväska med quiltad yta och flera smarta fack. Väskan har utdragbara hyllor, meshfickor med dragkedja och bärhandtag. Perfekt för att organisera smink och tillbehör. Tillverkad i glansigt syntetmaterial för en snygg look.

maariaf
maariaf
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Balväska - Supersnygg väska som passar helt perfekt till balen!😍Endast använd en gång så precis som ny! Finns även ett band som följer med💕Den är lite beige/vit. Tror den är köpt från Zalando☺️
Marc Jacobs väska - Snygg svart handväska från Marc by Marc Jacobs. Perfekt storlek och passar till allt!! Har ett litet hål vid dragkedjan som visas på sista bilden❤️
 Dior Boston 20 - Säljer en  dior Boston 20  med klassiskt monogrammönster i vitt och rosa. Väskan har två korta handtag i ljust skinn, silverfärgade metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och lyxig accessoar.
Svart Dumpling bag! - HELT NY, ALDRIG ANVÄND! Säljer den väskan på grund av att jag råkade beställa två! Stilren svart  hand väska  med mjuk, slät yta och rundad form. Väskan har ett avtagbart axelband och stängs med magnet. Perfekt för att bära det viktigaste och ger en trendig touch till din outfit.
Atp ateiler - Säljer en superfin rosa axelväska med unikt twistat handtag och asymmetrisk lock. Väskan har en clean look och är gjord i slätt syntetmaterial. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lång axelrem så du kan bära den crossbody.
Kurt Geiger väska - Modellen mini! Sparsamt använd men lite slitningar på kanterna som knappt syns.
Zadig&Voltaire väska - Mitt ex har lämnat kvar sin väska här för ett halvår sen så nu säljer jag den. Fås med både långt och kort axelband och väskan är i nyskick
Svart quiltad axelväska från Saint Laurent - Väskan var ursprungligen grå mink, men jag färgade den grön. Den levereras med dammpåse. Jag tror att den har använts ungefär fem gånger. Den här modellen är inte riktigt min stil. Jag är inte helt säker på dess originalitet, och istället för att ligga i garderoben kan den komma till bättre användning hos någon annan. Det är verkligen en vacker och fantastisk väska. Jag gillar bara inte stora, logotypprydda accessoarer.  #ysl #yslloulou #yslväska