Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska  - Fin svart väska med två stora fack med dragkedja, i fint skick endast använd fåtal gånger.
Väska - Säljer denna söta väska som har lite möster
Väska  - Bra skick förutom att den tappat lite färg
Väska  - Miniryggsäck med stort utrymme från Klipping!! Köpt för ca 600kr men säljer för 350!
Väska - Söt liten strandväska säljes
Väska  - Denna slutsålda fina väska ifrån hm, aldrig använd och i superfint skick💘
Väska  - Säljer denna axelremsväska då det inte är min stil. Bra skick och använt den få gånger. Skriv för fler frågor❤️
Väska  - Säljer en superfin rosa axelväska i syntetmaterial. Väskan har unika knutade handtag och en lång axelrem så du kan bära den på flera sätt. Perfekt storlek för det viktigaste och stängs med magnetknapp. Enkel men ändå riktigt trendig design!
Väska
Väska  - 89 Väska  - 90

Väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Kurt grejer väska hur mycket plats som hällts för en liten väska, den är inte min stil längre så hoppas på att sälja den. Kan gå ner i pris om det är snabb affär , va inte rädd att fråga frågor🥰

Bella
Bella
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart väska - Svart väska som aldrig är använd!
Rosa quiltad axelväska från Saint Laurent - Jättefin AA-kop som tyvärr inte kommer till användning! Skickar jättegärna fler bilder om det önskas! Pris går att diskutera 🩷👜
Lila handväska med volanger - Säljer en lila handväska med snygga volangdetaljer och flätade handtag i matchande färg. Väskan har dragkedja upptill och ett rymligt fack inuti. Materialet är mjukt skinnliknande syntet och detaljer i silver. Perfekt storlek för det viktigaste. Lite av färgen har lossnat runt väskan, samt ena handtaget sitter lite löst (kolla bild)!
Louis Vuitton Monogram handväska - Säljer min Louis Vuitton väska som är min fasters gamla, som jag fått i 18 årspresent. Hon berättar att det är en äkta men att kvittot är i hennes gamla mail. Just därför kan jag inte med 100% säkerhet säga att det är en äkta men serienummer, stämplar, monogrammet och sömmar stämmer perfekt. Just därför jag inte säljer den för så högt pris.
Michael kors väska för damer - Felfri och ren väska
Grå Gy plånbok/kortbehållare - Helt ny grå plånbok/cardholder från gy. Box och allt som syns på första bilden följer med.
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!
Väska  - Egenvirkad Stella McCartney liknande väska, i vittfärg med guldkedja ❤️ Har även i andra färger