Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blommig väska clutch - Söt och somrig clutch väska från H&M, mycket rymlig och har en magnetisk knapp 🌸 Ungefär lika stor som ett A4 + handtaget
Vit handvirkad clutch / väska - Säljer en vit handvirkad clutch / handväska som jag har virkat!. Väskan är i ett mjukt garn och är väldigt rymlig! Kan bäras i handen som en clutch eller bäras i handtaget.
Brun virkad clutch väska - Säljer en virkad clutch i mörkbrunt. Väskan har en mjuk, handgjord känsla med grova maskor och en enkel avlång form. Perfekt för dig som vill ha en unik accessoar med cozy vibes. Den har även ett litet handtag som gör de lätt att hålla den🩷
Clutch/väska  - Ännu en svart clutch som går att ha som en väska! Band finns i! Jättefina detaljer!
Zickzack Clutch Väska - Clutch-väska, 26x16 cm, mönstrad zigzag-inspirerat i grönt, rosa, gult och blått. Handgjord!!
Mönstrad clutch väska - Mönstrad clutch väska, 210 kr!!
Clutch - Super fin somrig clutch
Clutch-väska
Clutch-väska - 89 Clutch-väska - 90 Clutch-väska - 91

Clutch-väska

Storlek: -
Kategori: Väskor
Färg: Vit

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin clutch / väska i skinnimitaion. Går även att använda som necessär 🤍 finns öglor på insidan (bild 3) så går att sätta i ett band men har tyvärr inget band som medföljer. Endast använd vid 1 tillfälle så fint skick!

Märta Wallin
Märta Wallin
(18)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
handväska  - Cool svart axelväska med flätat handtag och flera dekorativa remmar. Väskan dragkedja upptill och en extra ficka framtill med dragkedja. Snygga metalldetaljer och en kompakt, boxig form som ger en edgy vibe.
Vit handväska  - Säljer nu min favvo väska då jag söker nytt. Bredd: 35cm. Höjd: 21cm. Djup: 15cm. Ett handtag lite slitet, se sista bilden.
Väska  - Aldrig använd
Beige handväska i sliten denim - Cool beige handväska i denim med slitna detaljer och grova sömmar. Väskan har två rejäla handtag och en stor dragkedja upptill. Perfekt för dig som gillar en edgy och avslappnad stil. Unik look som sticker ut!
Zadig väska svart - Säljer en svart zadig volataire väska i superbra skick, köpt här på plick, både kort och lång kedja tillkommer💓
Zadig & Voltaire väska  - Liten vit Zadig väska med två olika kedjlänger🫶🏼
Svart axelväska i skinnimitation - Säljer en svart jätte fin handväska från Swedora. Det är den större modellen (storlek 30). Väskan är aldrig använd och är i nytt skick. Jätte bra med utrymme och bra material. Axelband ingår så det går att välja längd på väskan.
Monogram handväska - Elegant och stilren handväska perfekt för vardagsbruk + långt band.❤️ Väskan är second hand men ser helt ny ut och tillverkad i ett klassiskt monogrammönster med detaljer i brunt. Den har gott om utrymme för dina viktigaste saker. ❤️❤️pris kan diskuteras!