Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zara väska  - Säljer eftersom att jag köpt en annan väska, skriv till mig om du har frågor ☺️
Väska zara - Jättefin ”metallic” väska ifrån zara! Jättefint skick men används inte så mycket! Skriv för fler frågor🩷
Zara väska  - Säljer min väska från Zara då den inte kommer till användning längre, superfin metallic svart färg med silver ”nitar” runtom kanterna. Bra skick!🧡 (Kom privat för mer bilder eller detaljer)FINNS KVAR!
Zara väska - Väska från zara som är i gott skick! Säljer för 180 exslusive frakt❤️❤️
ZARA väska - Glittrig väska från ZARA med nitar. Köpt för 560kr, använd vid ett tillfälle. Ser ut som ny!
Silvrig väska zara - Glitter väska från zara, använd fåtal gånger💗
Zara väska  - Snygg zara väska
Zara väska
Zara väska  - 89 Zara väska  - 90 Zara väska  - 91

Zara väska

Storlek: one size
Kategori: Väskor
Märke: Zara
Färg: Silver

110 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer den populära zara väskan! knappt använd och är som ny💕 Skriv vid funderingar och pris går att diskuteras

stinaholmqvist
stinaholmqvist
(6)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart handväska  - Säljer en svart handväska med klassiska silverfärgade nitar och detaljer.
handväska zadig - svart handväska zadig. Super bra skick. köpt av en annan här på plick för 1500kr.
Gucc! Väska - Fin väska
By Malene Birger - Snygg axelväska från By Malene Birger med svart och vit rutigt mönster. Väskan har en smal axelrem i svart och guldfärgad dragkedja. Insidan är fodrad i en brunrosa ton. Perfekt storlek för det viktigaste och stilren design. Bredd 25,5cm och höjd 18cm
Svart Saint Laurent axelväska i skinn - Säljer en svart axelväska från Saint Laurent med quiltad design och guldiga kedjor. Väskan har YSL-logga i guld på framsidan och flera fack inuti. Medföljer matchande svart plånbok med knappstängning. Perfekt för dig som gillar lyxiga detaljer och stilren look. Har aldrig använt eftersom att jag fick den i present och jag har inte den stilen!!!!
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har guldfärgad kedja, bruna skinn-detaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lyxig vibe med ikonisk logga framtill.
Alma BB väska - BUDA RIMLIGT! Säljer en snygg handväska med klassiskt brunt och mörkbrunt rutigt Damier-mönster. Väskan har guldfärgade detaljer, lås och dragkedja, samt mörkbruna handtag i skinn. Insidan är klarröd och har en innerficka med dragkedja. Använd en gång och i otroligt bra skick.❤️
Rosa handväska  - Jätte fin rosa handväska