Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Maje Väska - Säljer min super snygga och populära Maje väska, jätte bra skick och kommer med ett långt axelremsband, slutsåld modell, mocka storlek M.
Maje väska - Intressekoll på min maje väska som tyvärr inte kommer till användning. Köpt i en majebutik i Paris, därav vet jag att den är äkta. Inga defekter. Långt band och dust bag kommer till. Nypris 235 euro, vilket motsvarar 2600 kr.
Maje väska - Säljer min såå fina maje väska i denna fina turkosa färg med pärlor och diamanter! En diamant har trillat av och det är lite slutning runt handtaget men det syns knappt och inte alls när man håller i den. Att diamanten trillat av är inte heller särskilt märkvärdigt.
Maje väska  - Intressekoll på min så fina maje väska i mörkblå mocka! 🤗🤗storlek M
Maje väska  - Så fin väska från maje. Mörkblå mocka! 😍😍
Maje väska - Nu säljer jag min blå maje väska. Den är köpt i somras och har inte andvänts mycket, nyskick. Hör gärna av er om ni har frågor. Pris kan diskuteras 💗
Maje väska mini - Säljer denna jätte fina maje väska som är nästintill helt ny❤️har använts cirka 5 gånger men har många annars väskor❤️nypris 2500
Maje väska - Superfin majeväska i ett superbra skick! Kan vara öppen för byten❤️Hör av er för fler bilder eller frågor!
Maje väska
Maje väska  - 89 Maje väska  - 90

Maje väska

Storlek: MINI
Kategori: Väskor

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min maje väska i en underbar blå färg då inte kommer till användning något mer! Det är den minsta modellen av väskorna men ändå väldigt rymlig! Köparen står för frakt!

Filippa Eriksson
Filippa Eriksson
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
handväska  - Cool svart axelväska med flätat handtag och flera dekorativa remmar. Väskan dragkedja upptill och en extra ficka framtill med dragkedja. Snygga metalldetaljer och en kompakt, boxig form som ger en edgy vibe.
Vit handväska  - Säljer nu min favvo väska då jag söker nytt. Bredd: 35cm. Höjd: 21cm. Djup: 15cm. Ett handtag lite slitet, se sista bilden.
Svart axelväska i skinnimitation - Säljer en svart jätte fin handväska från Swedora. Det är den större modellen (storlek 30). Väskan är aldrig använd och är i nytt skick. Jätte bra med utrymme och bra material. Axelband ingår så det går att välja längd på väskan.
Trendig slutsåld bucket bag från H&M - Säljer denna trendiga bucketbag. Slutsåld överallt, därav priset. Då värdet ökar.
Monogram handväska - Elegant och stilren handväska perfekt för vardagsbruk + långt band.❤️ Väskan är second hand men ser helt ny ut och tillverkad i ett klassiskt monogrammönster med detaljer i brunt. Den har gott om utrymme för dina viktigaste saker. ❤️❤️pris kan diskuteras!
Zadig väska svart - Säljer en svart zadig volataire väska i superbra skick, köpt här på plick, både kort och lång kedja tillkommer💓
Blå kuvertväska i skinn med snörning - Snygg blå kuvertväska i mjukt skinn med cool snörning upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och enkel att bära med sig. Stilsäker accessoar som lyfter din outfit.
Korthållare  - Helt ny och oanvänd. Allt på bild medföljer. Fraktar inom 24h